کد خبر: 735171 A

مراسم قرعه‌کشی پیکار پاراتکواندو در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا 2019 عصر روز گذشته (شنبه – 11 اسفندماه) در سالن کنفرانس هتل "ایران" جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات زنان و مردان پاراتکواندوکار در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی امروز (یکشنبه – 12 اسفندماه) با حضور 28 تکواندوکار از 4 کشور اوکراین، ایران، روسیه و هند در مجموعه ورزشی المپیک برگزار می‌شود.

جلسه سرپرستان تیم‌ها و مراسم قرعه کشی رقابت‌های پاراتکواندو عصر روز گذشته(جمعه – 10 اسفندماه) با حضور «جونگ هون کیم» دبیر اتحادیه تکواندو آسیا، «سانگ چئون کیم» رییس کمیته فنی و توسعه اتحادیه تکواندو آسیا به عنوان ناظر فنی مسابقات و سرپرستان کشورهای حاضر در این رویداد در سالن کنفرانس هتل "ایران" جزیره کیش برگزار شد و تکواندوکاران حریفان خود را شناختند.

رقابت‌های پاراتکواندو در گروه مردان در اوزان 61-، 75- و 75+ کیلوگرم و در گروه زنان در اوزان 49-، 58- و 58+ کیلوگرم برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ رقابت های پاراتکواندو G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3.60 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

فدراسیون تکواندو پاراتکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر