کد خبر: 735000 A

شفاف سازی درباره حکم محرومیت مهاجم استقلال؛

مهاجم استقلال تهران مشکلی برای همراهی آبی پوشان در بازی سه شنبه ندارد.

به گزارش ایلنا، گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای استقلال تهران پیش از رویارویی با فولاد خوزستان در اهواز، در برخورد با یکی از طرفدارانی که سعی بر اذیت و آزار او را داشت، واکنش تندی نشان داد و بین طرفین درگیری رخ داد که با دخالت حاضران در صحنه خاتمه یافت.

پس از این رفتار مهاجم آبی پوشان که مشابه آن در ادوار مسابقات لیگ رخ داده بود، انتظار صدور حکم محرومیت شرکت در مسابقات لیگ وجود داشت که در نهایت امروز این حکم صادر شد.

ابتدا مرتضی تورک، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اظهار نظر اعلام کرد محرومیت منشا از امروز آغاز شده و او تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبال محروم است به نوعی که حتی در مسابقه هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم نمی‌تواند حضور داشته باشد.

پس از این اظهار نظر که از تورک منتشر شده بود، نکته قابل توجه این بود که فدراسیون فوتبال چگونه می‌تواند مانع از فعالیت منشا در مسابقه‌ای که به میزبانی قطر برگزار می‌شود، باشد که در نهایت تورک اعلام کرد: "گادوین منشا پس از بازگشت از قطر باید در کمیته اخلاق حاضر شود. محرومیت منشا در بازی‌‌های داخلی است و برای حضور در لیگ قهرمانان مشکلی ندارد."

 

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران گادوین منشا الدحیل قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر