کد خبر: 734858 A

تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به بازی‌هایی که در زمین چمن مصنوعی خواهد داشت، فردا آخرین تمرین خود در ورزشگاه شهید کاظمی در سال 97 را انجام خواهد داد.

به گزارش ایلنا،سرخپوشان فردا یکشنبه آخرین تمرین خود را در ورزشگاه شهید کاظمی در سال 97 انجام می‌دهند و بازیکنان پس از این تمرین برای مدتی از این مجموعه خداحافظی خواهند کرد.

شاگردان برانکو که روز سه‌شنبه اولین بازی خود از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان 2019 آسیا را برابر پاختاکور انجام خواهند داد، تمرین روز دوشنبه را در ورزشگاه آزادی انجام می‌هند.

بعد از بازی با پاختاکور، با توجه به اینکه تیم باید به مصاف نساجی قائمشهر برود و بازی در چمن مصنوعی خواهد بود، سرخپوشان تمرینات را در ورزشگاه شهید درفشی‌فر و چمن مصنوعی تازه نصب شده آن برگزار خواهند کرد.

پرسپولیس در پایان فصل 95 – 94 از ورزشگاه درفشی‌فر خداحافظی کرده بود.

پندار خمارلو همچنین اعلام کرد؛ پرسپولیس بعد از بازی با نساجی، یک جلسه تمرین در درفشی‌فر انجام می‌دهد و با توجه به فاصله بسیار کم بازی‌ها، پس از آن، راهی دوحه قطر می‌شود و دو جلسه تمرین در آن کشور خواهد داشت.

سرخپوشان در بازگشت از قطر با توجه به بازی با سپید رود در چمن مصنوعی، تمرینات خود را در درفشی‌فر ادامه خواهند داد.

پرسپولیس پس از این دیدار و تا تعطیلی آخر سال، در درفشی‌فر می‌ماند. بازگشت سرخپوشان به ورزشگاه شهید کاظمی با شروع تمرینات در سال جدید خواهد بود.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان 2019 آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر