کد خبر: 734847 A

پدیده شهرخودرو در شرایطی مقابل پیکان به تساوی رسید که گل سالم این تیم مردود اعلام شد.

به گزارش ایلنا،تیم پدیده عصر روز گذشته در تهران به مصاف پیکان رفت و به تساوی بدون گل دست یافت. نکته عجیب در این دیدار اما گل سالمی بود که توسط کمک داور مسابقه به اشتباه، آفساید اعلام شد تا داور نیز آن را مردود اعلام کند.با توجه به تصاویری که موجود می باشد، جای‌گیری کمک داور نیز در این صحنه به شکلی بوده که به راحتی می‌توانست تشخیص دهد،اعترمدافع پیکان افساید را پر کرده‌است اما متاسفانه به دلایلی عجیب آن را آفساید اعلام می کند تا ٣ امتیاز این مسابقه هم به دلیل اشتباه داور و کمک داور از دست برود.

این برای اولین بار نیست که اشتباهات داوری این گونه برای تیم پدیده شهر خودرو منجر به از دست رفتن امتیازات می شود. به جز گل سالم روز گذشته شاگردان یحیی گل‌محمدی در برابر پیکان، ۲۵ بهمن‌ماه و در چارچوب هفته هجدهم نیز پدیده‌ شهرخودرو، با اشتباه داوری ۲ امتیاز دیگر را از دست داد. نماینده خراسان در لیگ برتر در هفته هجدهم گل سالمی را وارد دروازه صنعت نفت آبادان کرد اما با تصمیم اشتباه داور، گل مردود اعلام شد و بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تعجب مان نیز از این است که هرچه به روزهای پایانی لیگ نزدیک‌‍تر می‌شویم، حساسیت‌ها باید بیشتر و بیشتر ‌شود ، اما عجیب است که چرا اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر، اینگونه پدیده شهرخودرو را هدف قرار داده‌است.

در صورتیکه ۲ گل سالم پدیده شهرخودرو در هفته‌های اخیر مردود اعلام نمی‌شد و ۴ امتیاز دیگر به حساب این تیم واریز می‌شد، امروز پسران یحیی گل‌محمدی با ۴۳ امتیاز به تنهایی صدرنشین لیگ برتر هجدهم بودند.

 

پیکان پدیده شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر