کد خبر: 734742 A

مهاجم ایرلندی تراکتورسازی بعد از 11 هفته برای تیمش گلزنی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی تراکتورسازی و یکی از 3 گلزن برتر لیگ تا اینجای کار در کنار علیپور و کی‌روش استنلی، با گلزنی در دیدار برگشت مقابل سپاهان به طلسم 11 هفته گل نزدن برای تراکتورسازی پایان داد.

استوکس که ابتدای فصل به عنوان یکی از خریدهای تابستانی تراکتورسازی به این تیم پیوست، از همان هفته‌های ابتدایی خودش را به عنوان یک مهاجم فرصت طلب و چهارچوب شناس و یک گلزن قهار معرفی کرد که تیم‌های دیگر برای وقت و انرژی زیادی برای مهار او صرف می‌کردند و البته در اکثر مواقع موفق نبودند.

با این حال بعد از گلزنی در دقیقه 74 بازی با صنعت نفت در هفته نهم دیگر هیچ توپی توسط او از خط دروازه‌ها عبور نکرده بود. چند هفته به نفع هری اروین اسکاتلندی کنار کشید تا او بار گلزنی را به دوش بکشد و در چند هفته پایانی نیم فصل نخست هم هیچکدام از مرخصی باز نگشتند تا دست تراکتور در خط حمله خالی بماند.

استوکس در تعطیلات نیم فصل به تراکتور برگشت و قول داد با گلزنی‌های بیشتر و آمار بهتر غیبتش را جبران کند ولی در 3 بازی پس از بازگشت مجدد این بازیکن گذشت و هنوز شاهد گلزنی او نبودیم.

تراکتور ابتدا با نتیجه 3 بر صفر از سد نفت مسجد سلیمان گذشت که استوکس سهمی از این 3 گل نداشت و بعد از آن برابر نساجی در حالی به تساوی یک - یک رسید که گل بخودی ولسیانی تنها گل تراکتورسازان بود و در نهایت در بازی با استقلال هم که این تیم یک بر صفر به پیروزی رسید، دژاگه تک گل تیمش را به ثمر رساند.

پس از آن تراکتور احتمالا با تعویق بازی با سایپا، دیدار بعدی اش را با سپاهان برگزار کرد و استوکس که در بازی رفت مقابل این تیم موفق به گلزنی شده بود دوباره توانست در دقیقه 72 از روی نقطه پنالتی گلزنی کند.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال آنتونی استوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر