کد خبر: 734675 A

یک تیم کامل و دست نخورده بیرون زمین

استقلال شفر یک تیم کامل و دست نخورده بیرون زمین دارد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر برای بازی برابر فولاد خوزستان روی نام 5 بازیکن خط قرمز کشید تا با 2 بازیکن آسیب دیده و روزبه چشمی محروم، تعداد نفراتی که از لیست بازی اهواز خط خورده‌اند به 8 نفر برسد. روح‌ا... باقری، فرشاد محمدی مهر،میثم تیموری،مهدی قائدی و رضا کریمی نفراتی هستند که مانند علی کریمی و طارق همام مصدوم از لیست 18 نفره آبی‌ها برای دیدار با فولاد خوزستان خارج شده‌اند.

5 بازیکنی که از لیست بازی با فولاد خارج شده‌اند هیچ‌کدام در 4 بازی نیم فصل دوم حتی یک دقیقه هم برای آبی‌پوشان به میدان نرفته‌اند و اغلب هم در بین خط خورده‌ها بودند. اما غیر از این 5 نفر بازیکنان دیگری هم هستند که هنوز در نیم فصل دوم موفق نشده‌اند تا برای استقلال بازی کنند. به قول معروف استقلال شفر یک تیم کامل و دست نخورده بیرون زمین دارد. 

به این 11 نفر بازی نرسیده

خسرو حیدری، سجاد آقایی، حسین حسینی، رضا آذری و طارق همام 5 بازیکنی هستند که علاوه بر خط خورده‌ها در نیم فصل دوم وینفرد شفر از آنها در ترکیب تیمش استفاده نکرده است. با توجه به شرایط تیم و چیدمان بازیکنان بعید است که این 5 نفر در بازی مقابل فولاد هم فرصت بازی پیدا کنند. به این ترتیب استقلال در نیم فصل دوم 10 بازیکن دست نخورده دارد که مشخص نیست چه زمانی از آنها استفاده خواهد کرد. اگر مهدی نوراللهی گلر سوم آبی‌ها که در تیم امید هم حضور دارد را به این لیست اضافه کنیم، مجموع این نفرات به 11 نفر می‌رسد. جدا از این 11 بازیکن که حتی یک دقیقه برای استقلال به میدان نرفته‌اند، دقایق بازی کردن یک بازیکن، یعنی محسن کریمی هنوز از 20 دقیقه بیشتر نشده است. با توجه به ترافیک بازیکن و نیمکت‌نشین شدن نفراتی چون داریوش شجاعیان، ایسما گونکالوس، آرمین سهرابیان، مرتضی تبریزی و همچنین بازگشت علی کریمی از هفته آینده، بعید به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها تغییرمحسوسی در شرایط این بازیکنان ایجاد شود.

نیمکت‌نشین‌ها تمدید نمی‌کنند

از بین بازیکن‌هایی که در نیم فصل دوم هنوز برای استقلال بازی نکرده‌اند، قرارداد 2 نفر در پایان فصل تمام می‌شود و بازیکن آزاد خواهند بود. حسینی حسینی یکی از این 2 نفر است که قبل از شروع فصل و در طول فصل بارها درخواست تمدید قرارداد با باشگاه را رد کرده و با توجه به نیمکت‌نشینی‌های مداوم حاضر به مذاکره با باشگاه نشده است. خسرو حیدری هم دیگر بازیکنی است که قرارداد 3 ساله‌اش در پایان فصل تمام می‌شود. برخلاف گلر جوان، مدیران باشگاه استقلال هنوز برای تمدید قرارداد این بازیکن پیش قدم نشده‌اند. بحث جدایی نفراتی چون تیموری و محمدی‌مهر در پایان فصل هم به شکل جدی مطرح است.

استقلال وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر