کد خبر: 734673 A

13هفته متوالی

از آخرین بازی خسرو حیدری در استقلال بیش از ۵ ماه گذشته است.

به گزارش ایلنا، او هزاردقیقه است برای آبی‌پوشان به میدان نرفته است. حیدری آخرین بار در هفته هفتم و مقابل نساجی در ترکیب ثابت آبی‌پوشان قرار گرفت و در دقیقه ۶۹ بازی جای خود را به الحاجی گرو داد تا این آخرین حضور وی در استقلال باشد. خسرو اکنون 13 بازی است که روی نیمکت می‌نشیند.

از آخرین بازی حیدری در استقلال ۱۱۱۱ دقیقه می‌گذرد و آبی‌ها در این میزان دقیقه متوالی از او استفاده نکرده‌اند تا این بیشترین زمان دوری حیدری از میدان باشد. شفر در این مدت در پست دفاع راست از وریا غفوری و فرشاد محمدی مهر استفاده کرده است. سرمربی استقلال حتی ترجیح داده در غیاب غفوری و محمدی مهر از پژمان منتظری در این پست استفاده کند تا باز هم خبری از حیدری نباشد.

جمع دقایق حضور حیدری در ۷ هفته ابتدایی لیگ به ۲۴۲ دقیقه می‌رسد تا متوسط استفاده از این بازیکن در لیگ هجدهم فقط 7/12 دقیقه به ازای هر بازی باشد. حیدری کلا ۴ بار در هفته‌های اول، سوم، پنجم و هفتم مقابل پیکان، تراکتورسازی، فولاد و نساجی در بازی حضور داشت. او ۳ بار مقابل پیکان، فولاد و نساجی در ترکیب ثابت قرار گرفت و تنها یک بار مقابل پیکان به صورت کامل و ۹۰ دقیقه بازی کرد.

استقلال خسرو حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر