کد خبر: 734641 A

ترافیک بازیکنان در استقلال درآسیا به سود این تیم است

جواد زرینچه بازیکن سال‌های دور استقلال پیش‌بینی کرد استقلال اگر بتواند با همین روند پیش برود، کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود

به گزارش ایلنا، جواد زرینچه بازیکن سال‌های دور استقلال پیش‌بینی کرد استقلال اگر بتواند با همین روند پیش برود، کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود. البته وی به نکته جالب اشاره کرد و امیدوار است بازیکنان خارجی استقلال چشم نخورند.

استقلال این روزها در شرایط خوبی به سر می‌برد.

خدا را شکر استقلال توانسته در بازی‌های اخیر شرایط خوبی داشته باشد. مهم‌ترین مساله این است که بازیکنان از موقعیت‌هایی که نصیب‌شان می‌شود، به خوبی استفاده می‌کنند. به شخصه به آینده این تیم در لیگ برتر امیدوار هستم.

فکر می‌کنید چرا استقلال در چند فصل اخیر در نیم‌فصل دوم شرایطش بهتر می‌شود؟

فکر می‌کنم بازیکنان جدیدی که جذب تیم شده‌اند باعث این شده‌اند که شرایط استقلال بهتر شود. استقلال تمرین‌های بسیار خوبی در تعطیلات نیم‌فصل پشت سر گذاشت و اگر بخواهیم کلی بگوییم استقلال از تعطیلات به خوبی استفاده کرد.

در جواب‌تان گفتید استقلال بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته. شرایط آنها را چطور می‌بینید؟

من فکر می‌کنم نسبت به آنهایی که در نیم‌فصل اول در خدمت تیم بودند، این بازیکنان جدید شرایط بهتری را دارند همانطور که می‌بینید پاتوسی در هر بازی موفق به گلزنی می‌شود. منشا هم با دوندگی‌هایی که در زمین دارد، توانسته موقعیت گل را برای سایر بازیکنان فراهم کند. امیدوارم که این بازیکنان خارجی چشم نخورند و تا آخر فصل همین روند را داشته باشند.

اما همین پاتوسی به صورت قرضی به استقلال آمده است و احتمال دارد آخر فصل جدا شود.

باید همین امروز قرارداد او را تمدید کنند تا داستان تیام پیش نیاید البته مدیرانی که در استقلال وجود دارند، با توانایی‌هایی که از آنها سراغ دارم می‌توانند چنین کاری را صورت بدهند زیرا فتحی و معاونانش تجربه خوبی در فوتبال ایران دارند.

استقلال این روزها در هر پست با ترافیک بازیکن روبه‌رو است.

این مساله به سود استقلال است زیرا بازیکنان برای رسیدن به ترکیب اصلی بیشتر تلاش می‌کنند. البته با توجه به اینکه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم به زودی آغاز خواهد شد، وجود دو بازیکن در هر پست به شرایط تیم کمک می‌کند.

استقلال در گروه سختی در لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد. فکر می‌کنید بتوانند از گروه خودشان صعود کنند؟

تا جایی که من یادم است استقلال فصل گذشته هم در گروه سختی قرار داشت اما با تدابیر کادر فنی توانست از گروهش با اقتدار صعود کند. قطعا امسال هم می‌تواند چنین نتایج خوبی را رقم بزند. استقلال و پرسپولیس در آسیا شناخته شده‌ هستند و تا جایی که من یادم است تیم‌‌هایی آسیایی همیشه از رقابت با نمایندگان ایرانی هراس دارند.

این روزها بازیکنان زیاد به داوری اعتراض می‌کنند که باعث محرومیت‌های آنها می‌شود.

اعتراض به داور در همه جای دنیا وجود دارد. این را هم بدانید که داوران ما آنقدر اشتباه دارند که باعث شده بازیکنان به عملکرد آنها اعتراض کنند. فقط هم استقلال نیست که این کار را انجام می‌دهد.

استقلال توانایی کسب عنوان قهرمانی در لیگ ایران را دارد؟

اختلاف با صدر جدول کمتر شده و من فکر می‌کنم با یکی‌، دو برد در بازی‌های آینده استقلال می‌تواند از لغزش احتمالی مدعیان استفاده کند.

استقلال جواد زرینچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر