کد خبر: 734574 A

در بازی با استقلال هم پنالتی ما سوخت

بازیکن تیم پیکان گفت: هرچند که در تکنولوژی ویدئویی هم اصل این است که ما به رنگ پیراهن تیم ها توجهی نکنیم. در بازی با استقلال هم پنالتی ما سوخت اما بعد از بازی همه علیه ما شدند و گفتند پنالتی نبوده! ا

به گزارش ایلنا، آرمان قاسمی پس از تساوی پیکان مقابل پدیده گفت: در 7 بازی انتهایی نیم فصل نتایج بسیار بدی گرفتیم و نتوانستیم در جایگاهی که استحقاق آن را داشتیم، قرار بگیریم. اما در بازی گذشته سه امتیاز را به دست آوردیم و همین باعث شد شرایط در جدول بهتر شد.

 

وی افزود: امروز اما هرچه زدیم، به در بسته خورد. البته اگر داور هم دقت می کرد، از 3 صحنه ای که در محوطه حریف رخ داد، 2تای آنها بیشتر از 90 درصد پنالتی بود اما به هر حال آقای اکبریان نظر دیگری داشت. حتی با سیستم 6 داور هم خطای انسانی فقط تا حدودی کم می شود و این طبیعی است. در کشورهای خارجی هم متوجه شدند که چاره آن VAR است. هرچند که در تکنولوژی ویدئویی هم اصل این است که ما به رنگ پیراهن تیم ها توجهی نکنیم. در بازی با استقلال هم پنالتی ما سوخت اما بعد از بازی همه علیه ما شدند و گفتند پنالتی نبوده! اگر آن پنالتی گرفته و گل می شد، نتیجه عوض می شد اما در نهایت ما با یک نتیجه سنگین بازی را باختیم.
 

او درباره گل مردود پدیده و اعتراض بازیکنان این تیم گفت: فکر می کنم حدود 2 متر عبدالله حسینی در آفساید بود. من آخرین نفر بودم و روی صحنه مسلط بودم و به نظرم اینطور آمد. البته کارشناسان داوری باید نظر بدهند.

پیکان آرمان قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر