کد خبر: 734556 A

سرمربی پیکان از نمایش تیمش مقابل پدیده راضی است.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی در نشست خبری بعد از تساوی مقابل پدیده شهرخودرو،گفت: بازی سخت و دشواری را پیش بینی کرده بودیم. پدیده در رده‌های بالایی جدول بود. آنها قابل احترام هستند. جایگاه این تیم بی دلیل نیست.

وی افزود: شاگردان ما چیزی خواسته بودیم را خیلی خوب انجام دادند. به پدیده موقعیت ندادیم می‌توانستیم سه امتیاز بازی را برای خودمان کنیم اما این اتفاق نیفتاد. با این حال چیزی از ارزش‌های تیم ما کم نشد.

وی افزود: من از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این بازی دویدند و جنگیدند. چیزی که در بازی کم بود گل بود. صحنه‌هایی در بازی وجود داشت که نمی‌خواهم به داوری اعتراض کنم آنها نیت‌شان این است که خوب قضاوت کنند اما اتفاقاتی می‌افتد که باعث می‌شود حق تیم ما ضایع شود. امروز کسی نمی‌تواند تعریف کند که توپ به دست هند است یا دست به توپ هند است. این اتفاق چندین بار افتاد و آقای عسگری گفت توپ به دست بازیکن حریف خورد اما هند نبود. این تیم در بازی قبلی ما به دست خورد و هند اعلام شد. این تشخیص هنوز برای داوران ما بلاتکلیف است. 

سرمربی پیکان در ادامه گفت: اگر تشخیص‌ها به ضرر ما باشد حق‌مان ضایع می‌شود این شرایط برای تیمی که زحمت می‌کشد و شرایط پراسترسی را پشت‌سر می‌گذارد خوب نیست. پیروزی در این بازی می‌توانست روحیه تیم ما را مضاعف کند. اگر این پنالتی توسط کارشناسان تشخیص داده شود من باید از داوری گله کنم جامعه داوری ما تلاش می‌کند با این حال این اشتباهات نباید باعث شود که نسبت به داوری نکته منفی در ذهن ما قرار بگیرد و من در هیچ شرایطی دوست ندارم این اتفاق بیفتد.

فرکی در خصوص تعامل با تیم ملی امید گفت: نمی‌توانم چه اتفاقی در آینده می‌افتد. اگر قرار است تیم‌ها بازیکن ندهند چه فرقی بین ما و بقیه است. شرایط ما که بحرانی‌تر است و دست ما خالی‌تر است. اگر قرار است تبعیض قائل شویم نباید شامل حال ما شود. اگر این تصمیم درست است ما هم نباید بازیکن بدهیم و اگر درست نیست تیم‌های دیگر هم باید بازیکن بدهند. در گذشته بیشترین آسیب را از منافع ملی دیدیم و کسی که ضرر کرد من و تیمم بودیم. من همیشه اولویتم تیم ملی بوده اما انتظارم این است که تبعیضی قائل نشوند. ما به بازیکنان امیدمان نیاز داریم امروز دیدید که از روستایی استفاده کردیم، خدابنده‌لو در حال درمان است و یک بازیکن دیگرمان هم کارهای خدمتش را انجام می‌دهد. از فدراسیون انتظار داریم هیچ تبعیضی بین تیم‌ها قائل نشود.

حسین فرکی پیکان پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر