کد خبر: 734551 A

سرمربی پدیده به تصمیمات داور بازی با پیکان معترض است.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل مقابل پیکان، گفت: انتظار بیشتری از این بازی می‌رفت. بازی چندان جذابی نبود. فرصت‌های زیادی به وجود نیامد.

سرمربی پدیده در ادامه خاطرنشان کرد:‌ بادی که در جریان بود و کیفیت زمین در این امر تاثیر داشت. بازی سختی بود. پیش بینی این مسئله را می‌کردیم. موقعیت‌های زیادی نبود اما گل سالمی زدیم و نمی‌دانیم کمک داور چطور اعلام آفساید کرد. این دفعه دوم است که این اتفاق می‌افتد. یکبار هم مقابل نفت آبادان این اتفاق افتاد. این 4 امتیاز در این شرایط جدول خیلی می‌توانست به ما کمک کند اما در دو بازی گل ما به اشتباه آفساید شد. در مجموع داوری بد نبود. انتظار داشتم بازی بهتری بببینیم. نیمه دوم بادی که آمد کار را خیلی سخت کرد. اگر حفظ توپ در دفاع نداشتیم ممکن بود به مشکل بخوریم. این یک امتیاز خارج از خانه هم برای ما مهم است. از هواداران که این مسیر را آمدند تشکر می‌کنم.  از همه آنها ممون هستم.

وی افزود: بازی بعدی ما روز پنج‌شنبه با ذوب آهن است. خودمان را برای این بازی آماده می‌کنیم تا با توجه به اینکه در کوران مسابقات هستیم بتوانیم با گرفتن این 3 امتیاز جایگاهمان را محکمتر کنیم.

 

لیگ برتر فوتبال پیکان پدیده مشهد یحیی گل‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر