کد خبر: 734388 A

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: تمام تلاشم را می‌کنم عملکرد خوبی داشته باشم. من در دیدار با ازبک‌ها خاطرات خوبی دارم و امیدوارم ادامه داشته باشد.

به گزارش ایلنا، مهدی ترابی پس از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوشحالم که امروز با پیروزی دل هواداران را شاد کردیم و مطمئنا در ادامه فصل بهتر خواهیم شد.

وی در مورد اینکه در این مسابقه بدشانس بودی، گفت: قسمت نبود که گلزنی کنم اما خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم. پرسپولیس ظرفیت بالایی دارد و رفته رفته بهتر می‌شویم.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه نخستین تجربه آسیایی‌اش با پرسپولیس خواهد بود، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم عملکرد خوبی داشته باشم. من در دیدار با ازبک‌ها خاطرات خوبی دارم و امیدوارم ادامه داشته باشد.

ترابی در مورد اینکه پنالتی روی شما صورت گرفت یا خیر، گفت: بازیکن حریف اول توپ را زد و در ادامه پای مرا زد، اما دقیق نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.

* شیری: تمام تمرکزمان را برای آسیا می‌گذاریم تا نتایج خوب بگیریم

مهدی شیری دیگر بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه قبول دارید پرسپولیس قشنگ بازی نمی‌کند، گفت: من با این موضوع مخالفم. تیم ما خوب بازی می‌کند و این روند ادامه دارد.

وی در مورد اینکه در پرسپولیس جا افتاده است، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که کارهایی که کادر فنی می‌خواهد را در زمین اجرا کنم.

مدافع پرسپولیس در مورد حضورش با پرسپولیس در آسیا گفت: تورنمنت‌های بین‌المللی سخت است و ما تمام تمرکزمان را برای این بازی‌ها خواهیم گذاشت تا نتایج خوبی بگیریم.

پرسپولیس شیری ترابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر