کد خبر: 734378 A

سرمربی ذوب آهن گفت: در مجموع از بازیکنانم فوق العاده راضی هستم. موضوعی در 10 روز گذشته برای ما اتفاق افتاد، اینکه پس از بازی با الغرافه، بازیکنان در دیدار با استقلال در اوج بودند، اما به دلیل وضعیت بدنی به مشکل خوردیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، گفت: ما مشکلی با ساعت بازی نداشتیم و خودمان درخواست این زمان را داده بودیم. تیم ما با فضای سرما آداپته شده و باید از همه امکانات برای نتیجه گرفتن استفاده کنیم. لیگ قهرمانان آسیا را در نظر گرفتیم و باید طوری تنظیم می‌کردیم که اگر به مرحله گروهی صعود کردیم، در این زمان با تیم‌های حاشیه خلیج فارس بازی کنیم؛ زمانی که هوا سرد خواهد بود. البته ماشین‌سازی در این هوا اذیت شد، اما بازیکنان ما راحت بودند.

وی در مورد وقت تلف کردن دروازه‌بان ماشین‌سازی در بازی امروز تصریح کرد: تلف کردن وقت باید توسط داور مدیریت شود. سال‌ها پیش هم اعتقادم این بود که باید روی این قسمت برنامه داشته باشیم. خوشحال می‌شوم وقتی به گل می‌رسیم، دروازه‌بان حریف وقت تلف کند. در بازی با الکویت تا قبل از زدن گل، بازیکنان‌شان وقت تلف می‌کردند، اما وقتی گل زدیم، در صحنه‌ای قاسم حدادی‌فر به زمین خورد و آنها اعتراض کردند. محال است مربی به بازیکنانش بگوید وقت تلف کن، اما این مسئله در فوتبال ما نهادینه شده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: شاید رضا مهاجری و مربیان دیگر به بازیکنان داخل زمین نگویند وقت تلف کن، اصلا امکان ندارد مربی به دروازه‌بان تیمش بگوید خودت را به زمین بزن. در لیگ‌های دنیا زمان مفید بازی 50 و چند دقیقه است، اما در لیگ ما 48 تا 50 دقیقه است. مربی بدنساز برزیلی ما می‌گوید چرا فوتبال‌تان ساکن است. او می‌گوید اینجا شاید با این کار عاقبت بخیر شوید، اما در لیگ قهرمانان آسیا یا جام جهانی تایمی برای این کار ندارید و بازی سرعت دارد.

منصوریان باز هم با سؤالی درباره شرایط جوی روبه‌رو شد که گفت: ما اصلا با شرایط جوی مشکلی نداریم. ما چمن ایده‌آلی برای تمرین کردن داریم و ارتفاع شهر هم بالاست و وقتی می‌توانیم در این سرما ماشین‌سازی را اذیت کنیم، یعنی با این جو هماهنگ هستیم. در مجموع از بازیکنانم فوق العاده راضی هستم. موضوعی در 10 روز گذشته برای ما اتفاق افتاد، اینکه پس از بازی با الغرافه، بازیکنان در دیدار با استقلال در اوج بودند، اما به دلیل وضعیت بدنی به مشکل خوردیم. ما در آسیا، ذوب‌آهن ایرانیم و باید همه مسائل را در نظر بگیریم. بنابراین، برای مبارزه با تیم‌های حوزه خلیج فارس، سرما و ارتفاع به ما کمک می‌کند.

ذوب آهن علیرضا منصوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر