کد خبر: 734333 A

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال:

شاگردان برانکو و سرجیو در هفته بیستم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که حاصل تلاششان برتری سرخپوشان بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت رفت تا دیدار هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر را برابر این تیم برگزار کند. سرخپوشان  با توجه به تساوی بدون گل در دیدار هفته قبل مقابل نفت مسجد سلیمان به دنبال کسب 3 امتیاز این دیدار خانگی بودند. در طرف مقابل نفتی‌ها هم قصد نداشتند ورزشگاه آزادی را دست خالی ترک کنند. حاصل کار دو تیم برتری یک بر صفر سرخپوشانب ود.

 

داور: سیدرضا مهدوی

کمک داوران : رضا سخندان – امیررضا آشور ماهانی

 

کارت زرد: احمد نوراللهی(48) سیامک نعمتی (81) از پرسپولیس -  وفا هخامنش(78) مسلم مجدمی(85) از صنعت نفت

کارت قرمز:

گل: علی علیپور (21) برای پرسپولیس

 

ترکیب پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند،سید جلال حسینی،شجاع خلیل زاده،مهدی شیری،محمد نادری،احمد نوراللهی، بشار رسن (سروش رفیعی 72)،سیامک نعمتی،مهدی ترابی(محمد احسان حسینی 4+90)،ماریو بودیمیر(محمدامین اسدی76) و علی علیپور

 

ترکیب صنعت نفت:

محمد دریس، سیروان قربانی، عقیل کعبی، فردین عابدینی (ماکومبا 46)، وینیسیوس دی اولیورا (بغلانی 65)، عزیز سیدیکوف،مصطفی احمدی، مسلم مجدمی،سید محمد قریشی، وفا هخامنش و جاناتان بواریتو

 

دقایق حساس بازی: 

دقیقه 85: فرار مهدی ترابی و تلاش او برای تک به تک با دروازه‌بان صنعت نفت با خطای مدافعان این تیم روی او همراه بود و داور در این صحنه با کمک داور پشت خط تشخیص به پنالتی داد که این ضربه را علی علیپور به بیرون زد.

79: ضربه کاشته پرسپولیس از پشت محوطه جریمه را ترابی به خوبی زد که توپ به تیرک دروازه خورد و راهی اوت شد.

دقیقه 62: ترابی پا به توپ حرکت کرد و توپ را به بودیمیر رساند و او هم با یک پاس دقیقه علیپور را صاحب توپ کرد که شوت او از کنار دروازه نفت با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 59: شوت از راه دور علیپور را دروازه بان نفت آبادان با کمک تیر دروازه مهار کرد!

دقیقه 57: ماریو بودیمیر پس از درگیری با مدافع نفت صاحب توپ شد و توانست دروازه حریف را باز کند ولی داور  خطای او را اعلام کرد و گل پذیرفته نشد.

دقیقه 49: اشتباه بیرانوند باعث شد که نفت صاحب یک موقعیت گلزنی شود و در نهایت مدافعان توپ را به کرنر زدند.

دقیقه 42: جاناتان بعد از یک چرخش عالی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپش با اختلاف بسیار اندکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 39: بودیمیر صاحب یک موقعیت گلزنی شد که شوت مهاجم پرسپولیس را دروازه بان نفت مهار کرد.

دقیقه 35: پاس عمقی ترابی در محوطه جریمه به سیامک نعمتی رسید که او نتوانست از این موقعیت گلزنی استفاده کند.

 

دقیقه 21 (پرسپولیس یک - صنعت نفت صفر/ علی علیپور): ارسال بودیمیر از داخل محوطه جریمه توپ را روی دروازه فرستاد که توپ به علیپور رسید و او هم با یک ضربه سر گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 15: یک ضربه کاشته از پشت محوطه جریمه نصیب پرسپولیس شد که این ضربه را نورالهی زد و توپ به دیواره دفاعی خورد.توپ کمانه کرد و به محوطه جریمه رسید که باعث درگیری بودیمر و بازیکنان نفت آبادان شد.

دقیقه 12ارسال محمد نادری را دروازه بان نفت ابادان به راحتی مهار کرد.محسن مجدمی بازیکن نفت آبادان دچار مصدومیت شدید شد و به همین بازی چند لحظه ای متوقف شد.

دقیقه 9: شوت از راه دور سیروان قربانی با اختلاف زیادی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 3: با اشتباه مدافعان نفت آبادان بازیکن پرسپولیس صاحب یک موقعیت گلزنی شد که توپ را دروازه بان نفت مهار کرد.

پرسپولیس صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر