کد خبر: 734325 A

سرمربی فولاد از شکست مقابل استقلال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، افشین قطبی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال گفت: به هواداران استقلال و این تیم تبریک می‌گویم. بازی جذابی بود. از لحظه اول تا آخر بازی زیبایی برای تماشاگران بود. گلهای زیادی نزدیم و گلهای بدی خوردیم. متاسفم با کمترین موقعیت‌ها گل خوردیم و از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم توانایی خود را گذاشتند و در واقع یکی از بهترین فوتبال را به نمایش گذاشتیم.

 وی افزود: ما حداقل در این بازی ۶-۵ موقعیت صد درصد داشتیم و استقلال کیفیت خود را با کمترین موقعیت نشان داد. آخرین ضربه آنها بی‌نظیر بود. باید بازی را ببینیم و آنالیز کنیم. من از هواداران دو تیم تشکر می‌کنم که جو هیجان‌انگیزی را ایجاد کردند.

قطبی در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال به گل قشنگی رسید. اولین یا دومین موقعیت بازی بود، گلی که زد اگر صد بار هم بزنند، وارد گل نمی‌شود. ما گاهی اوقات فضایی می‌سازیم و گل نمی‌کنیم، این اثر روانی دارد. موقع حساسی بود، گل مساوی را زدیم اما استقلال در دقایق کمتری گل دوم را زد. باید بعد از گل زدن و گل خوردن تمرکز زیاد باشد. موقع بدی گل خوردیم، اما نیمه دوم فقط برای فولاد بود. موقعیت‌های پرشماری داشت، اما آخرین لحظه گل سوم را خوردیم. با مهره‌های زیاد  تجربه‌ای که داریم، بعضی مواقع ممکن است چنین اتفاقاتی بیفتد، ولی ما تلاش خودمان را برای پیروزی در این بازی انجام دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هافبک‌های پشت مهاجم فولاد امروز کمتر به خط حمله کمک کردند، گفت: فرزاد جعفری بد کار نکرد و در نیمه دوم یک سانتر عالی انجام داد که باید گل می شد. عارف آغاسی هم چند بار جلو رفت ولی ما در ساختار تیمی‌مان دوست داریم آغاسی بماند، چون او به خط دفاع ما خیلی کمک می‌کند.

افشین قطبی فولاد خوزستان استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر