کد خبر: 734297 A

هافبک جوان استقلال این روزها درگیر تصادف سال گذشته خودش است.

به گزارش ایلنا، مهدی قائدی، بازیکن جوان استقلال به‌دلیل متهم شدن به قتل غیرعمد یکی از دوستان نزدیکش در جریان تصادفی که سال گذشته در بوشهر داشت، باید تا 2 هفته دیگر صبر کند تا قاضی پرونده رای نهایی را درباره او اعلام کند.

اولیای دم با توجه به اسنادی که در اختیار دارند، مهدی قائدی را راننده خودرو مرگ می‌دانند در حالی که بازیکن استقلال این موضوع را انکار می‌کند.

یونس شاکر، پدر مرحوم احمدرضا شاکر بعد از برگزاری جلسه دادگاه حرف‌های دردناکی درباره رفتار قائدی پس از درگذشت فرزندش به زبان آورده است: «جلسه دادگاه برگزار شد ولی دوستان زیر بار اینکه مهدی قائدی پشت فرمان بوده نمی‌روند. دوست مهدی قائدی شخصی است به‌نام حسن‌پور که او می‌گوید من پشت فرمان بودم. البته حرف‌های آنها متناقض است، اما سوالاتی که قاضی پرونده می‌پرسد بالاخره جواب خواهد داد و حق به حقدار می‌رسد. ظاهرا تا ۲ هفته دیگر حکم نهایی صادر می‌شود. خود قائدی در دادگاه حضور نداشت و مادرش را فرستاده بود. اگر خودش هم بود مطمئنا مثل همیشه انکار می‌کرد. ولی من همیشه حرفی را می‌زنم که حق است. به قاضی دادگاه هم گفتم اگر قائدی پشت فرمان نبوده پس چطور پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال به ما گفت قائدی گور ندارد که کفن داشته باشد، او پول دیه ندارد! حتما او پشت فرمان بوده که آقای توفیقی چنین حرفی زده است.»

پدر مرحوم شاکر در ادامه حرف‌هایش اعلام کرد که همه امیدهایش به قاضی این پرونده است: «قاضی پرونده حواسش به همه چیز هست. او گفت هرچه خدا و قانون بگوید. من بچه‌ام را از دست داده‌ام و آرزوهای او زیر خاک رفته است، باید حقیقت را بدانم. ناراحتی ما از این است که مهدی قائدی که اتفاقا کنار ما بزرگ شده با ما همدردی نکرد و تسلیت نگفت ولی در عوض رفت رستوران دلفین و در لایو اینستاگرامش خوشی‌هایش را نشان می‌داد. قائدی 2 وکیل گرفته ولی ما خدا را داریم، هرچه بگویند دروغ گفته‌اند. دوست قائدی مرتب می‌گفت من پشت فرمان بودم نه مهدی ولی به خدا چه می‌گویند؟»

پدر شاکر که عمیقا از رفتار قائدی دل‌شکسته است و چشم به حکم نهایی دوخته حرف‌هایش را با این جملات پایان برد: «به روح پسرم من مشکلی با تیم استقلال ندارم. صادقانه می‌گویم پرسپولیسی هستم، ولی از یک عده می‌خواهم شما را به خدا من را روبه‌روی استقلال و هوادارانش قرار ندهید. من به‌خاطر پسرم که در استقلال بازی می‌کرد برای کل این تیم ارزش قایلم. برای محسن کریمی که به خانه ما آمد، برای فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان. برای شفر که خجالت‌زده‌ام کرد و در تمرین کل اعضای این تیم کنارم بودند آرزوی موفقیت می‌کنم. اگر باز هم به تهران بیایم به تمرین استقلال می‌روم ولی سوال من این است، مگر استقلال به قائدی گفته چنین خطای بزرگی کند؟ من از اینکه استقلالی‌ها کنارمان بودند تشکر می‌کنم ولی مشکل اصلی ما با قائدی است و بس.»

حرف‌های پدر مرحوم شاکر بسیار دردناک است. حال آنکه قائدی پشت فرمان بوده یا نه قطعا برای این خانواده دوای درد نیست اما صحبت‌های او را که می‌شنویم به این باور می‌رسیم بازیکن جوان استقلال هرگز بعد از مرگ دوستش رفتار مناسبی با خانواده او نداشته است. دریغ از یک همدردی. دریغ از یک عذرخواهی. چرا قائدی با نزدیک‌ترین دوستانش چنین رفتاری می‌کند؟استقلال

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران مهدی قائدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر