کد خبر: 734250 A

در یکی از بازی‌های هفته‌ی بیستم لیگ برتر ذوب‌ آهن اصفهان میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود.

به گزارش ایلنا، ورزشگاه فولادشهر اصفهان امروز میزبان دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و ماشین سازی است. دو تیم در شرایطی وارد این بازی خواهند شد که شرایط کاملا متفاوتی را تجربه ‌می‌کنند. ورود رضا مهاجری به تبریز شرایط ماشین سازی در جدول لیگ برتر را به کلی تغییر داد. نتایج خوب مهاجری با ماشین سازی باعث شد این تیم خودش را از جمع قعرنشینان جدا کند و به نیمه‌ی بالا جدول برسد.

در طرف دیگر ذوب‌آهن یکی از بدترین فصل‌های خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند و یکی از تیم‌هاییست که برای بقا می‌جنگد. ورود علیرضا منصوریان به ذوب‌آهن هم نتوانست کمک زیادی به سفیدپوشان اصفهانی کند و سرمربی سابق استقلال تاکنون بردی را در لیگ تجربه نکرده‌است.

مطمئنا تقابل مربیان دو تیم برای هواداران فوتبال جذابیت خاصی خواهد داشت. رویارویی منصوریان و مهاجری یادآور خاطرات جذابی برای هوادران فوتبال است.

در هفته‌ی پنجم فصل گذشته لیگ برتر، استقلال در حالی برابر پدیده قرار گرفت که هواداران این تیم از نتایج آبی‌ها رضایت نداشتند. اوضاع سکوهای آزادی کاملا متشنج بود و شکست در بازی برابر پدیده می‌توانست به معنی پایان کار منصوریان در استقلال باشد.

باخت 0-2 استقلال در آزادی اوضاع را برای منصوریان سخت‌تر از همیشه کرد. شعارهای هواداران حاضر در ورزشگاه باعث شد سرمربی آبی‌ها به سمت رضا مهاجری رفته و دقایق پایانی را با گرفتن دستان مهاجری به نظاره بنشیند.

صحنه‌ای که حسابی خبرساز شد و تا مدت ها تیتر اول روزنامه‌ها و نقل محافل ورزشی بود. بعد از شکست استقلال مقابل پارس جنوبی در جم و تساوی برابر ذوب‌آهن تنها پس از گذشت هفت هفته از لیگ منصوریان از جمع آبی‌ها جدا شد تا تیم محبوبش به دست وینفرد شفر آلمانی سپرده شود.

این بار دو مربی در تیم‌هایی جدید برابر یکدیگر قرار میگیرند تا یکبار دیگر خاطرات بازی استقلال-پدیده برای فوتبال‌ دوستان ایرانی زنده شود. ذوب آهن منصوریان برای فرار از قعرنشینی و ماشین سازی مهاجری برای نزدیک شدن به تیم‌های بالای جدول وارد این بازی خواهند شد. دیداری که 3 امتیاز آن برای هر دو مربی حیاتی است.

 

 

 

علی منصوریان رضامهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر