کد خبر: 734249 A

محکوم به ادامه مسیر در جنگی نابرابر هستیم

کریم قنبری، سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد، تیمش در پایان دیدار مقابل سپیدرود رشت سربلند از زمین خارج شود.

به گزارش ایلنا،کریم قنبری،‌ سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود اظهار داشت: کادرفنی که در تیم ما حضور دارد همان اعضای کادر آقای بوستانی هستند و امیدواریم کاری کنیم که در بازی فردا سربلند از زمین خارج شویم. باشگاه هم تمام تلاش خود را می‌کند تا شرایطی ایجاد کند که ما مسیر خودمان را راحت‌تر طی کنیم. بازیکنان هم تلاش کرده‌اند در زمین شرایط خوبی را ایجاد کنند.

وی در ادامه افزود: در مورد بازی باید بگویم، وضعیت هر دو تیم شبیه به هم است، اما با این تفاوت که سپیدرود در خانه بازی می‌کند و هوادارنش از او برد می‌خواهند. امیدوارم بازی خوبی باشد و همه مردم گیلان و خوزستان راضی باشند. در مورد نفرات تیمم هم باید بگویم ما برای اولین بار در این فصل نه محروم داریم و نه مصدوم.

سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال خوزستان در واکنش به طرح این موضوع که دو تیم خصوصی در انتهای جدول لیگ برتر حضور دارند و در حال سقوط به لیگ دسته اول هستند، گفت: مطمئناً ما هم وضعیت خاص و ویژه‌ای مانند سپیدرود داریم،‌ واضح است که مشکلات در تیم‌های خصوصی بیداد می‌کند و شرایط سخت است. من قبلاً هم گفتم، بازیکنان با تمام وجود در حال تلاش هستند. همچنین کادرفنی هم که من بخشی از آن هستم با تمام وجود تلاش می‌کند و قطعاً این یک رقابت نابرابر بین تیم‌های خصوصی و تیم‌های دیگر است که نمی‌دانم اسم‌شان را چه بگذارم. دو هفته پیش ما در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس بازی کردیم،‌ آنجا دیدید که بودجه ما و پرسپولیس چقدر است، اما با این وضعیت ما محکوم به ادامه مسیر هستیم در این جنگ نابرابر. سپیدرود هم دچار همین مشکلات است، اما امیدوارم مسئولان راهکاری پیدا کنند تا تیم‌ها به یک چشم نگاه شوند.

قنبری در مورد اینکه سطح فنی تیمش و استقلال خوزستان را چطور ارزیابی می‌کند،‌ عنوان کرد: فکر می‌کنم جایگاه این دو تیم حداقل با بازی‌هایی که انجام داده‌اند به لحاظ فنی نباید اینجا باشد. دو را وجود دارد،‌ شما یا می‌توانید مشکلات را تحمل کنید و ادامه مسیر بدهید،‌ یا باید مشکلات را با خود به داخل زمین بیاورید. فوتبال ایران جدا از فوتبال دنیاست و ما خیلی چیزها داریم که هیچ‌جا نیست. خیلی‌وقت‌ها تیم‌ها در ایران تمرین نمی‌کنند ولی در زمین عملکرد خوبی دارند. می‌توانم دانمارک را مثال بزنم که نمونه جهانی این موضوع است. سپیدرود فردا با کادری که در هفته گذشته بالای سر این تیم بوده به زمین خواهد و ما برای این تیم احترام قائلیم.

 

استقلال خوزستان کریم قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر