کد خبر: 734129 A

آرزو می‌کنم ملوان دوباره لیگ برتری شود

مهاجم فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد با وجود رقابت حساس بین تیم‌های رده بالای جدول لیگ برتر آنها به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، یکی از بهترین بازیکنان ملوان بندرانزلی بابک مرادی بود که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به فولاد خوزستان پیوست. او که از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده عقیده دار زیر نظر اشین قطبی می‌تواند به شرایط ایده آلی برسد. پیش از بازی با استقلال تهران با مهاجم سرخپوشان و امید گلزنی قطبی به آبی‌ها گفت‌‌وگو کردیم که در ادامه می‌خوانید:

چطور شد که فولاد را انتخاب کردی؟

من از یکی از 4-5 تا تیم اول پیشنهاد داشتم و مستقیم با خودشان صحبت کردم و تصمیم گرفتم یک جای جدیدی را انتخاب کنم؛ اینکه پیش آقای قطبی بیایم و دوست داشتم زیر نظر ایشان کار کنم، فولاد هم باشگاه بزرگی است و دوست داشتم در این تیم بازی کنم.

از شرایط فعلی خودت در تیم راضی هستی؟

در بازی اخیر در نیمه دوم به بازی رفتم مثل بازی برابر پرسپولیس و پارس جنوبی جم که تعویضی به بازی آمدم. سعی کردم تمام توانم را برای تیم بگذارم و سرمربی تیم از من راضی باشد و به امید خدا آنقدر می‌جنگم تا فیکس بازی کنم؛ فولاد تیم بزرگی است و دوست داشتم چالش حضور در این تیم که 2 قهرمانی لیگ برتر دارد را تجربه کنم. البته حضور در فولاد آرزوی خیلی از بازیکن‌ها است اما دلیل اصلی حضورم آقای قطبی بود که یک مربی ایرانی با سبک و تفکر خارجی است و خدارا شکر از انتخابم راضی هستم و چیزهای زیادی یاد گرفتم و یاد خواهم گرفت.

فکر می‌کنی به آمار گلزنی در لیگ یک دست پیدا کنی؟

در لیگ یک من در سیستم 2-4-4 ملوان مهاجم کاذب بودم و در این تیم همه زحمت می‌کشیدند اما در فولاد اکثرا به عنوان وینگر بازی می‌کنم و وظیفه اصلی پاس گل دادن است و در بازی های اخیر سعی کردم در اختیار تیم باشم. در تمام بازی‌ها با تمام وجود می‌جنگم تا حقم را بگیرم. آقای قطبی کاری به اسم ندارد و به بازیکنی که تلاش کند میدان می‌دهد برای مثال اگر  به من 5 دقیقه فرصت بدهد در صورت عملکرد مناسب این زمان را در بازی‌های بعدی بیشتر می‌کند.

از شرایط ملوان با خبر هستی؟

آرزوی قلبی ام صعود با ملوان به لیگ برتر بود اما چیزی که من را آزار می‌داد عدم توجه به این تیم بود و این تیم با این عاشقانی که دارد باید توجه بیشتری داشته باشد. به واقع ملوان بندر انزلی غرور این شهر است و به واقع اکسیژن انزلی است و جایش در لیگ برتر خالی است. لیاقت این تیم حضور در لیگ است و من هیچ وقت خاطراتم با ملوان را فراموش نمی‌کنم؛ آرزو می‌کنم دوباره لیگ برتری شوند. این تیم مشکلات ابتدایی و خیلی ساده دارد که می‌تواند به راحتی حل شود. من تیم‌های زیادی بودم اما با ملوان معنی هواداران عاشق را فهمیدم. این تیم نیاز به یک فرد دلسوز دارد که جلو بیاید و به این تیم کمک کند و شهر باید متحد شود و پشت تیم باشد تا این تیم به لیگ برتر بیاید.

بازی با استقلال را چطور پیش بینی می‌کنی؟

تمام بازی‌ها در لیگ برتر حساس است اما بازی با استقلال و پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد. نگاه ویژه‌ای به این دو تیم می‌شود و به علت پخش زنده از تلویزیون بازیکنان رقیب این دو تیم انگیزه‌ زیادی می‌گیرند؛ تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد. ما برای سه امتیاز به زمین می‌‌رویم. تمام بازیکنان که در نیم فصل اول در تیم بودند می‌گوند تیم خیلی با نیم فصل اول فرق کرده و جنگنده‌تر و با روحیه‌تر شده است. باخت برابر نساجی چیزی از بزرگی و ارزش‌های تیم ما کم نمی‌کند و با یک ریکاوری ذهنی خوب و تمرینات مناسب آماده بازی با استقلال هستیم.

فولاد شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را دارد؟

ما با آقای قطبی روند به رشدی را داشته‌ایم و هدفمان از زمان پیوستن ایشان به فولاد قهرمانی است البته شرایط سخت است و چند تیم بالا جدولی برای این مقام می‌جنگند اما ما هم خواهم جنگید که سهمیه آسیایی را کسب کنیم که دور از دسترس نیست و با توجه به بازی های رو‌دررو همه چیز دست خودمان است.

فولاد خوزستان استقلال تهران بابک مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر