کد خبر: 734128 A

بازگشت سیدحسین به قفس توری آبی‌ها

استقلال تهران در حالی مقابل فولاد خوزستان قرار می‌گیرد که محرومیت روزبه چشمی کادرفنی را مجبور به تغییر در ترکیب برنده بازی گذشته مقابل ذوب آهن اصفهان کرده است.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته بیستم رقابت های لیگ برتر، از ساعت 15 امروز تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می روند. فولاد خوزستان که در نیم فصل دوم سیر صعودی داشته و به همراه افشین قطبی موفق شده بود پرسپولیس و فولاد را شکست بدهد هفته گذشته مقابل نساجی شکست خورد و با در دست داشتن امتیاز میزبانی نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز برای حفظ فاصله با مدعیان کسب عنوان قهرمانی دارد.

در طرف مقابل استقلال تهران با کسب شش امتیاز در دو مسابقه متوالی برابر پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان به فاصله چهار امتیازی مثلث 38 امتیازی مدعیان قهرمانی رسیده است. آنها در صورتی که فولاد را از پیش رو بردارند به سومین برد متوالی در نیم فصل دوم دست پیدا می‌کنند.

آبی‌ها در نیم فصل اول سه بازی و در اولین مسابقه نیم فصل دوم برابر پیکان امتیازات کامل را کسب کردند تا در فصل هجدهم لیگ بهترین آمار در کسب بردهای متوالی را با عدد چهار فعلا در اختیار داشته باشند. گفتنی است بازی رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل پایان یافته بود.

روزبه چشمی از استقلال در این بازی به دلیل محرومیت حضور ندارد و علاوه بر او همام طارق و علی کریمی نیز به دلیل مصدومیت به همراه تیم به اهواز سفر نکرده‌اند. فرشاد محمدی مهر، روح الله باقری، میثم تیموری، مهدی قائدی و رضا کریمی هم دیگر بازیکنانی هستند که از لیست این مسابقه خط خورده‌اند.

سیدحسین حسینی جانشین سیدمهدی رحمتی در چارچوب دروازه استقلال شده است.

 

بنابراین ترکیب استقلال مقابل فولاد به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمد دانشگر، امید نورافکن، فرشید باقری، میلاد زکی پور، فرشید اسماعیلی، آیاندا پاتوسی، اللهیار صیادمنش و گادوین منشا

لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر