کد خبر: 734091 A

کریم انصاری‌فرد در ناتینگهام‌فارست نه تنها بازی نمی‌کند بلکه فرصت حضور روی نیمکت را نیز به‌دست نمی‌آورد. کریم که با انتقالی جذاب، المپیاکوس و لیگ یونان را به مقصد ناتینگهام‌فارست و چمپیونشیپ ترک کرد، با تغییر مربی و اخراج آیتور کارانکا شرایط عجیبی را در انگلیس سپری می‌کند.

 به گزارش ایلنا، در دوران حضور کارانکا، این مربی اسپانیایی انصاری‌فرد را حداقل برای دقایقی کوتاه به زمین می‌فرستاد اما مارتین اونیل همین اعتقاد اندک را هم به کریم ندارد.

 آمار نشان می‌دهد مارتین اونیل، سرمربی باتجربه و ایرلندی ناتینگهام‌فارست علاقه‌ای ندارد تا حتی نام انصاری‌فرد را میان بازیکنان نیمکت‌نشین قرار بدهد. آخرین حضور انصاری‌فرد در ترکیب ناتینگهام‌فارست، بازی مقابل برنتفورد در هفته سی و یکم است. دیداری که با نتیجه 2 بر یک به سود فارست تمام شد. در آن بازی، انصاری‌فرد در دقیقه 87 جای لوییس گرابان- بهترین گلزن فارست- را در زمین گرفت و فقط 3 دقیقه فرصت عرض اندام پیدا کرد.

 در هفته سی‌ودوم ناتینگهام‌فارست به زمین وست‌برومویچ رفت. تیمی قدرتمند در چمپیونشیپ که به تازگی از لیگ برتر به یک دسته پایین‌تر سقوط کرده.

ناتینگهام‌فارست از این بازی سخت، یک امتیاز به‌دست آورد و بازی با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. نام کریم در فهرست 18 نفره قرار داشت اما اونیل اعتقادی به حضور او در زمین نداشت و مهاجم ایرانی‌اش را 90 دقیقه روی نیمکت نشاند.

در 2 هفته اخیر اما مارتین اونیل حتی نام انصاری‌فرد را در میان بازیکنان ذخیره هم ننوشته و او را خارج از فهرست نگه داشته. در هفته سی‌وسوم ناتینگهام‌فارست مقابل پرستون بازی کرد که این جدال حساس و نفسگیر با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

فارست برای گلزنی نیاز به مهاجم جدیدی در زمین داشت اما نه کریم روی نیمکت حضور داشت که به‌عنوان جایگزین در ترکیب قرار بگیرد و نه سایر مهاجمان توانستند دروازه پرستون را با خطر جدی مواجه کنند.

دوشنبه‌شب ناتینگهام‌فارست سی و چهارمین بازی خود را در فصل 2019-2018 انجام داد. بازی مقابل دربی‌کانتی و مربی مشهورش فرانک لمپارد. ورزشگاه سیتی‌گراند میزبان این بازی حساس میان تیم‌های هفتم و هشتم جدول رده‌بندی بود. 29421 تماشاگر هم به ورزشگاه رفتند تا ابتدا ناتینگهام‌فارست را حمایت کنند و سپس پیروزی تیم‌شان را جشن بگیرند. اتفاقی که با گل بنالون در دقیقه 2 رخ داد و فارست توانست 3 امتیاز ارزشمند را کسب کند.

کریم انصاری‌فرد در این بازی هم جایی در فهرست 18 نفره ناتینگهام‌فارست نداشت و بازی را از روی سکوها تماشا کرد. این برای دومین بازی متوالی بود که شماره 10 تیم ملی ایران فرصت حضور روی نیمکت را هم پیدا نمی‌کند. اتفاقی عجیب برای مهاجمی که قرار بود جانشین لوییس گرابان در ترکیب ناتینگهام‌فارست باشد.

ناتینگهام‌فارست در نقل و انتقالات نیم‌فصل و وقتی انصاری‌فرد همراه تیم ملی ایران در امارات حضور داشت، 2 مهاجم جدید به نام‌های لئو بوناتینی و الکساندر میلوسویچ را جذب کرد. مهاجمانی برزیلی و سوئدی که اولی از ولوورهمپتون به ناتینگهام‌فارست آمد و دومی هم از آلک سوئد. با حضور این دو مهاجم که یکی 3 بازی برای فارست انجام داده و دیگری 5 بار در ترکیب این تیم قرار گرفته، کار برای حضور کریم انصاری‌فرد در فهرست مارتین اونیل سخت شده. مربی ایرلندی هم به بازیکنانی اعتقاد دارد که با نظر خودش به ترکیب ناتینگهام‌فارست اضافه شده‌اند و نه آیتور کارانکا.

همه این اتفاق‌ها در کنار حضور مهاجمی آماده به نام لوییس گرابان که 15 گل برای ناتینگهام‌فارست به ثمر رسانده باعث شده تا موقعیت کریم انصاری‌فرد متزلزل شود. بخصوص که فارست هم در 4 بازی اخیر، 2 برد و 2 تساوی به‌دست آورده و 8 امتیاز ارزشمند اندوخته.

در این شرایط، نه اونیل دست به ترکیب تیم موفق می‌زند و نه اعتقادی آنچنانی به انصاری‌فرد دارد که از او در ترکیب ناتینگهام‌فارست استفاده کند.

تیمی که از 34 بازی 50 امتیاز کسب کرده و چشم به حضور در پلی‌آف و در نهایت صعود به لیگ برتر دارد.

کریم انصاری‌فرد ناتینگهام فارست انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر