کد خبر: 734088 A

مهاجم کروات پرسپولیس که تا اینجا نتوانسته خواسته‌های هواداران این تیم را برآورده کند، طی شش بازی گذشته تیمش (چهار بازی لیگ و دو بازی حذفی) فقط یک بار در ترکیب اصلی حضور داشته و نود دقیقه بازی کرده و در یک بازی هم اصلا به میدان نرفته است.

به گزارش ایلنا، ماریو بودیمیر در بازی با استقلال خوزستان در ترکیب اصلی قرار گرفت و تعویض هم نشد اما نمایش ضعیفی ارائه داد و حتی یک ضربه به سمت دروازه حریف نزد. بعد از آن به‌عنوان بازیکن تعویضی در بازی حذفی مقابل پدیده به میدان رفت و در ضربات پنالتی هم موفق بود اما از ابتدا تا پایان بازی با نفت مسجدسلیمان روی نیمکت نشست.

بودیمیر تا قبل از این بازی همواره به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته بود و یکی دو جلسه تمرینی این هفته را هم به خاطر پیگیری مسائل اداری مربوط به دریافت ویزای کارش در ایران از دست داد. اما به نظر می‌رسد مقابل صنعت‌نفت در ترکیب اصلی خواهد بود. حال آنکه بعد از درخشش پاتوسی در استقلال، فشار روی ماریو بودیمیر بیشتر هم شده و اگر او در این مسابقه هم نشانه‌هایی از یک مهاجم قابل را نشان ندهد، شرایط برایش سخت خواهد شد.

 در بازی با پدیده هواداران پرسپولیس به کیفیت پایین بازی او اعتراض کردند اما کادر فنی و برخی پیشکسوتان معتقدند درباره او همچنان باید صبر کرد.

با این حال برخی معتقدند اگر بازیکن خارجی ظرفیت و کیفیت فنی بالایی داشته باشد، در همان بازی اول خودش را نشان خواهد داد. کما اینکه پاتوسی در هر دو بازی‌اش برای استقلال بهترین بازیکن این تیم بوده و با وجود اضافه وزن، در گلزنی و گلسازی موفق عمل کرده است.

حالا درخشش این بازیکن در تیم رقیب فشار را روی برانکو و کادر فنی پرسپولیس بیشتر کرده و آنها باید ثابت کنند که انتخاب‌شان اشتباه نبوده است.

ماریو بودیمیر بر خلاف خریدهای سه چهار فصل اخیر نه انتخاب باشگاه بلکه دستچین کادر فنی پرسپولیس بوده و ناکارآمدی او انگشت انتقاد را به سوی ایوانکوویچ خواهد برد.

یادمان نرفته بودیمیر برای حل مشکلات گلزنی پرسپولیس به این تیم اضافه شده اما از شانس بد او، خط میانی این تیم هم بدترین روزهای فصلش را سپری می‌کند. با این حال خود بودیمیر هم به لحاظ فردی چیز دندانگیری نشان نداده و اگر در بازی پنجشنبه هم کاری از پیش نبرد عرصه بر او و برانکو تنگ خواهد شد.

برانکو ایوانکووویچ بودیمیر پاتوسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر