کد خبر: 734071 A

جام حذفی اسپانیا به ارنستو والورده این اجازه را داده که به مهم‌ترین بازیکنانش استراحت بدهد و از سیستم چرخشی استفاده کند بخصوص در خط حمله، اما بازی امشب در سانتیاگوبرنابئو متفاوت است؛ پای یک فینال در میان است و لیونل مسی، لوییس سوارس و عثمان دمبله از ابتدا در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند.

به گزارش ایلنا، والورده در مسابقات جام حذفی از ترکیب‌های متفاوتی استفاده کرده و حتی از مالکوم، منیر الحدادی، دنیس سوارس و کوین پرینس بواتنگ در خط حمله بهره گرفته است که برخی از آنها زمان زیادی بازی به دست آوردند. تغییرات خط حمله در جام حذفی زیاد بوده و هرگز ترکیب بازیکنان هجومی بارسا تکرار نشده است. والورده حتی از سیستم مورد علاقه اش، 3-3-4 نیز عدول کرده است.

بارسا در هفت بازی خود در جام حذفی تنوع زیادی در خط حمله داشته اما هرگز مسی، سوارس و دمبله یا همان MSD همزمان در ترکیب اصلی نبوده‌اند اما احتمالا در بازی امشب این اتفاق می‌افتد.

مسی در رقابت‌های جام حذفی این فصل تنها دو مسابقه را در ترکیب اصلی بوده که هر دو در دیدار برگشت مقابل سویا و لوانته بوده. فوق‌ستاره آرژانتینی با روحیه عالی بعد از هت‌تریک مقابل سویا امید اصلی کاتالان‌ها برای رفتن به فینال است. او که در 19 بازی در زمین رئال‌مادرید 15 گل زده، امیدوار به تکرار موفقیت است هرچند هنوز در جام حذفی در برنابئو گل نزده است.

اما لوییس سوارس تنها در دو بازی این فصل جام حذفی حضور داشته؛ مقابل رئال‌مادرید و در دیدار برگشت با سویا. او در سویل گل زد و حالا اعتماد به نفس خود را به دست آورده. ضلع سوم مثلث دمبله است که سه بازی در این فصل جام حذفی انجام داده و در آنها پست‌های متفاوتی را تجربه کرده است.

اما مالکوم، بال سابق بوردو، از هر بازیکن دیگری بیشتر در جام حذفی بوده و 5بار در ترکیب اصلی قرار گرفته است. کوتینیو هم با چهار حضور در زمین از ابتدا نفر بعدی است، هرچند احتمالا هر دو بازی امشب را از روی نیمکت شروع می‌کنند.

بارسلونا رئال مادرید ال‌کلاسیکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر