کد خبر: 734033 A

بازیکن پارس جم جنوبی گفت: فکر می کنم بدشانس ترین مدافع فوتبال ایران هستم.تعجب می کنم که چرا داوران چنین برخوردهای واضحی را خطا می گیرند و به ضرر تیم ما کار می کنند.

به گزارش ایلنا، مجتبی لطفی، مقابل استقلال روی صیادمنش و در بازی با نساجی روی مهاجم این تیم خطای پنالتی کرد و کارشناسان داوری هردوی این برخوردها را پنالتی تشخیص ندادند. 

او در این باره گفت: من هم بعد از بازی با نساجی و هم بعد از مسابقه با استقلال گفتم که خطایی نکردم و خوشبختانه کارشناسان داوری نیز حرفم را تایید کردند. فکر می کنم بدشانس ترین مدافع فوتبال ایران هستم.تعجب می کنم که چرا داوران چنین برخوردهای واضحی را خطا می گیرند و به ضرر تیم ما کار می کنند.

وی افزود: متاسفانه مدتی است که هر اتفاقی می افتد، می گویند داوران قشر مظلوم فوتبال هستند. در حالی که می بینیم آنها با اشتباهات شان خیلی راحت یک تیم را تحت فشار می گذارند و بازیکنی مثل من را خطاکار جلوه می دهند. خداراشکر که همه دیدند من در دو بازی قبلی هیچ خطای پنالتی نکردم اما دو پنالتی بیهوده به ما تحمیل کردند. برایم سوال است که چرا هیچ کس نمی گوید فوتبالیست ها مظلوم هستند؟ واقعا با این شرایطی که پیش آمده من مظلوم واقع نشده ام؟ امیدوارم واقعا داوران با دقت بیشتری کار کنند تا حقی از تیم و بازیکنی خورده نشود.

پارس جم جنوبی مجتبی لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر