کد خبر: 734031 A

اشتباه صفحه رسمی توییتر باشگاه چلسی مورد توجه رسانه‌های اروپایی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، پنج روز پیش باشگاه چلسی با اعلام فیفا بر اساس زیرپا گذاشتن قوانین نقل و انتقالاتی در زمینه به خدمت گرفتن بازیکنان نوجوان از فعالیت در دو پنجره نقل و انتقالات آتی محروم شد. این باشگاه انگلیسی همچنین به پرداخت 500 هزار یورو محکوم شد.

فیفا در بیانیه‌ای رسمی در این خصوص نوشت:"باشگاه چلسی از بند 19 قوانین نقل و انتقلات، مورد 29 در مورد بازیکنان نوجوان تخطی کرد. همچنین از بند 18 در رابطه با دو توافقی که در مورد به خدمت گرفتن بازیکنان نوجوان بود که باعث شد باشگاه های دیگر در زمینه نقل و انتقالات تحت تاثیر قرار بگیرند. کمیته انضباطی باشگاه چلسی را از به خدمت گرفتن بازیکن جدید در دو پنجره نقل و انتقالات بعدی پیاپی به طور کامل محروم می کند. این محرومیت شامل باشگاه به طور کلی می شود، به جز تیم های بانوان و فوتسال اما مانع جدایی بازیکنان از این باشگاه نیست."

صفحه رسمی توییتر این باشگاه ظاهرا از ماجرای محرومیت باخبر نیست چراکه اشتباه عجیبی مرتکب شد. چلسی در توییتر اعلام کرد آنها به همراه یوونتوس و منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن کاپیتان میلان در تابستان رقابت می‌کنند! این اظهار نظر به سرعت در صفحات مجازی بازتاب داشت و این اشتباه خنده‌دار در حالیکه چلسی حتی در زمستان آینده هم نمی‌تواند بازیکن جذب کند، قابل توجه بود.

 

محرومیت نقل و انتقالات باشگاه چلسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر