کد خبر: 734006 A

سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در جلسه ای که نزدیک به یک سال پیش برای هماهنگی برگزاری بازی های تیم امید برگزار شده، حضور داشته ولی شاید فراموشی سبب شده تا امروز از برگزاری بازی های این تیم ابراز بی اطلاعی کند.

به گزارش ایلنا، سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ امروز و  در حاشیه نشست برانکو ایوانکوویچ که در سازمان لیگ برگزار شد، با خبرنگاران گفتگو کرد و گفت: « در حال ارسال طرح برگزاری دیدارهای هفته بیست و یکم توسط نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا (ذوب آهن/ استقلال / پرسپولیس) به جای روزهای 16 و 17 اسفند در روز پنجم فروردین هستند و باید دید این باشگاه‌ها با آن موافقت خواهند کرد یا خیر. طی این هفته نساجی با پرسپولیس/ استقلال با نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن با پدیده مشهد دیدار می‌کند.»

مهم ترین مشکل برگزاری مسابقه در این تاریخ، برگزاری بازی های تیم امید در راه رسیدن به المپیک 2020 توکیو است که از روز دوم فرودین آغاز می شود و تا ششم ادامه خواهد داشت.

باشگاه پدیده بلافاصله با تغییر احتمالی برنامه بازی های لیگ به دلیل بازیکنانی که در تیم امید دارد، مخالفت کرد و فتاحی هم عنوان کرد که از برگزاری بازی های تیم امید بی اطلاع بوده است.

با این حال همانطور صورتجلسه به وضوح نشان می دهد، سعید فتاحی یکی از افراد حاضر در جلسه فرودین 97 بوده که برای سازماندهی میزبانی ایران در رقابت های زیر 23 سال آسیا تشکیل شده است ولی شاید جلسات متعددی که در طول سال برگزار می شود، سبب فراموشی محتوای یکی از جلساتی شده که در آنها حضور داشته است.

 

photo_2019-02-27_18-25-39

photo_2019-02-27_18-25-49

 

سعید فتاحی برنامه ریزی لیگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر