کد خبر: 733488 A

باشگاه واترپلو سایپا موفق به پیروزی در فینال واترپلوی لیگ کشور شد اما نکته خاص این بازی در روی سکوهای ورزشگاه شیرودی اتفاق افتاد.

به گزارش ایلنا، بعد از بروز مشکلات مالی در باشگاه سایپا رضا درویش مدیرعامل قبلی این تیم استعفا داد در رابطه با همین موضوع علی دایی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه پیش از نشست خبری بازی تراکتور گفته بود:

"ما خیلی مشکلات داریم و برای اینکه حل شود 4 روز است بچه‌هایمان تمرین نمی‌کنند ولی متاسفانه هیچکس جوابگو نیست. آقای درویش هم دید کسی کمک نمی‌کند مجبور به استعفا شد. چطور می‌شود در 15 دقیقه فروش ماشین‌ها تمام می‌شود و چندین میلیارد پول واریز می‌شود ولی 2 میلیارد پول ندارند ؟ در این شرایط درویش و من مگر کاری می‌توانیم بکنیم؟ تنها کاری که درویش می‌توانست بکند استعفا بود."

ششم اسفند یعنی تنها دو روز بعد از صحبت های دایی، مراسم معارفه مدیر جدید نارنجی پوشان انجام شد و مصطفی مدبر به عنوان مدیر عامل جدید این باشگاه معرفی شد.

اما ازسوی دیگر به این خاطر  که سایپا در رشته های مختلف مانند والیبال و واترپلو فعالیت دارد تنها یک روز بعد واترپلو همین باشگاه به فینال لیگ واترپلوی ایران رسید و قهرمان شد اما اتفاق خاص این بازی در قسمت میهمانان ویژه بازی افتاد. 

مدیر قبل و فعلی سایپایی ها با لباس های سرخابی در سکوی مهمانان حاضر شدند تا به بازیکنان تیم واتر پلو در بازی پایانی روحیه بدهند و این همدلی منجر به قهرمانی سایپا شد. 

رضا درویش فینال واترپلو مصطفی مدب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر