کد خبر: 733478 A

به نظر می رسد مادرید در غیاب رونالدو هنوز خط آتش زهرداری برای خود دست و پا نکرده است.

به گزارش ایلنا، کارشناسان بر این باورند که با جدایی رونالدو از جمع کهکشانی ها انگار رئال چیزی کم دارد. نبود رونالدو در این فصل حسابی روی عملکرد شاگردان سانتیاگو سولاری تاثیر منفی گذاشته است.

سپیدپوشان مادرید بیشتر از بارسلونا امسال با اتلتیکو مادرید در لالیگا رقابت کرده اند و در واقع به جای دو قطبی مادرید- بارسلون، شاهد جنگ مادریدی ها بر سر رتبه دوم لالیگا بوده ایم. برای اثبات این مدعا کافیست نگاهی به جدول لالیگا بیندازیم، بارسلونا با 57 امتیاز در صدر، اتلتیکو مادرید با 50 امتیاز دوم و رئال با 48 امتیاز در رده سوم لالیگا حضور دارند.  

مسی

مورد دیگری خلا و نبود بازیکن بزرگی شبیه رونالدو را بیشتر از قبل آشکار می کند عملکرد بنزما-بیل در خط آتش مادرید است آنها روی هم 33 گل و 11 یازده پاس گل در تمام رقابت های که مادرید در آن شرکت داشته به ثمررسانده اند. این در حالی است که لیونل مسی ابرستاره بارسا به تنهایی برای کاتالان ها 33 گل و 15 پاس منجر به گل در کارنامه خود ثبت کرده است. 

از آنجا که همواره رقابت خاصی بین بارسا - مادرید برقرار است به یقین هوادران کهکشانی ها چنین آماری را به راحتی نمی پذیرند. حال باید دید سولاری در ادامه چه فکری و اندیشه ای برای خط حمله خود اتخاذ خواهد کرد. 

بارسلونا جدول جنگ لالیگا لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر