کد خبر: 733465 A

سرپرست فدراسیون والیبال عصر روز سه شنبه دقایقی را با حاضرین در اردوی زیر 21 سال والیبال ساحلی به تمرین و گفت و گو پرداخت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال عصر روز سه شنبه را به تمرین مشترک با بازیکنان حاضر در اردوی زیر 21 سال والیبال ساحلی اختصاص داد. سرپرست کنونی فدراسیون والیبال و قهرمان سابق رشته دو و میدانی کشور تمرینات خود را همچنان جدی دنبال می کند و روزانه ساعاتی را به ورزش سخت اختصاص می دهد.

تمرین روز سه شنبه افشین داوری با تمرین حاضرین در اردوی والیبال ساحلی زیر 21 سال مصادف شد. سرپرست فدراسیون والیبال همراه با بازیکنان دقایقی را به تمرین بدنسازی پرداخت و سپس دقایقی را به گفت و گو با آنها پرداخت. داوری در این ملاقات گفت:« فدراسیون والیبال نگاه ویژه ای به والیبال ساحلی در رده های پایه دارد و با سرمایه گذاری و تمرکزی که روی آنها شده است امیدواریم شاهد موفقیت هایی بیش از پیش باشیم.»

در ادامه فریدون الهامی سرپرست سازمان با ارائه گزارشی از روند آماده سازی تیم های والیبال ساحلی در رده های مختلف، سرپرست فدراسیون را در جریان جزئیات وضعیت تیم ها قرار داد.

سپس حاضرین با گرفتن عکس و آرزوی موفقیت برای یکدیگر به ادامه تمرینات خود پرداختند.

روابط عمومی سرمایه گذاری والیبال فدراسیون دو و میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر