کد خبر: 733450 A

مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: زمان ثبت نام اعزام هواداران تیم فوتبال پدیده شهر خودرو به تهران تمدید شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، جواد طاری بخش اظهار کرد: با توجه به درخواست های مکرر هواداران عزیز مبنی بر تمدید زمان ثبت نام اعزام هواداران به تهران به جهت حضور در دیدار مقابل تیم پیکان ، این زمان تا صبح روز پنجشنبه تمدید گردید.

وی ادامه داد: بر این اساس آن دسته از هواداران و علاقه مندانی که موفق به ثبت نام فرم های مربوط نشده اند و رسید خود را دریافت نکرده اند ، می تواند طی روز های چهارشنبه 8 اسفند ماه از ساعت 9 صبح لغایت 19 و پنجشنبه 9 اسفند ماه از ساعت 9 صبح لغایت 12  با حضور در محل دفتر باشگاه ، واقع در مشهد، بین چهارراه لشکر و چهارراه استانداری ، نبش بهار ۱۷ نسبت به ثبت نام  خود اقدام نمایند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده شهر خودرو با اشاره به حمایت های مدیریت شهری اعلام کرد: در برنامه ریزی اعزام این هواداران به تهران ، شهرداری و شورای شهر مشهد همکاری بسیار خوبی با ما داشتند.

خوشبختانه طی دو روز گذشته تعداد زیادی از هواداران برای حضور در تهران و حمایت از تیم شهرشان مقابل پیکان ثبت نام کرده اند ، اما با توجه به درخواست هایی که وجود داشت و برخی افراد نیز نتوانسته بودند به دلیل مشغله های کاری ثبت نام خود را انجام دهند ، تلاش کردیم تا زمان ثبت نام را تمدید نماییم.

طاری بخش همچنین به رایگان بودن این سفر اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی انجام شده صبحانه ، ناهار و شام هواداران در این سفر نیز همچون اعزام های گذشته توسط باشگاه و به صورت رایگان ارایه خواهد شد. همچنین با توجه به شرایطی که برای اعزام هواداران در نظر گرفتیم ، افراد زیر 18 سال تنها با اراه رضایت نامه ولی خود می توانند در ان سفر همراه سایر هواداران به تهران اعزام شوند.

وی ادامه داد: زمان حرکت اتوبوس ها نیز عصر روز پنجشنبه 9 اسفند ماه  خواهد بود و زمان برگشت اتوبوس ها از تهران به مشهد نیز ، عصر جمعه 10 اسفندماه و پس از پایان بازی مقابل پیکان می باشد.

خودرو روابط عمومی فوتبال مدیر روابط عمومی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر