کد خبر: 733164 A

مخالف بیانیه هستیم اما داوران هم باید حواس شان را جمع کنند

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی به اشتباهات داوری در دیدارهای گذشته تیمش و به خصوص بازی با استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، بهرام رضاییان در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی در واکنش به اشتباهات داوری ای که علیه این تیم در هفته های گذشته رخ داده، بیان کرد: ما منتظر ماندیم تا در برنامه نود هم کارشناسی داوری دو مسابقه مان مقابل استقلال و نساجی انجام شود و بعد صحبت کنیم. چند شب قبل در برنامه شب های فوتبالی نیز این موضوع که اشتباهات داوری به ضررمان است، عیان شده بود. حالا همه طرفداران فوتبال می دانند که در بازی با استقلال ما چقدر از اشتباهات داوری ضرر کردیم؛ پنالتی نادرست برایمان گرفتند، توپی که اوت شده بود را کرنر گرفتند تا همان توپ وارد دروازه مان شود. وقتی این مسائل پیش می آید، آدم چه باید بگوید؟ 

وی ادامه داد: بازی کردن در ورزشگاه آزادی جلوی هواداران استقلال به خودی خود کار سختی محسوب می شود. وقتی در طول این بازی هم داوری به ضرر تیم میهمان می شود، دیگر باید چه کاری انجام دهیم؟ اگر گل دوم به ثمر نمی رسید، با بازی خوبی که در نیمه دوم انجام دادیم، شاید می توانستیم به بازی برگردیم، اما متاسفانه اشتباهات به ضررمان شد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی همچنین گفت: ما جزو باشگاه هایی هستیم که همواره از حاشیه و اعتراض دوری کردیم. هیچ وقت مثل برخی باشگاه ها بیانیه ندادیم و اعتراض تندی نکردیم، چون با فشار آوردن به داوران مخالفیم اما داوران هم باید حواس شان را بیشتر جمع کنند تا چنین اشتباهاتی پیش نیاید. در این شرایطی که مشکلات زیادی داریم و بی پولی مان به گوش همه رسیده، اشتباهات داوری هم مشکل روی مشکل برای ما محسوب می شود که امیدواریم در آینده شاهد رفع مشکلات داوری باشیم.

رضاییان در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: ما به سلامت داوران ایمان داریم و می دانیم که اگر اشتباهی رخ می دهد، قطعا سهوی است. اما دوست نداریم متضرر شویم. چرا باید اتفاقی بیفتد و بعد با کارشناسی صحنه ها حسرتش را بخوریم. امیدوارم داوران هم رعایت کنند و در آینده شاهد چنین مسائلی نباشیم.

پارس جنوبی جم بهرام رضاییان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر