کد خبر: 733091 A

مدافع سپاهان در مورد تقابل با تراکتورسازی که سال‌ها در آن حضور داشت صحبت کرد.

محمد ایرانپوریان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط سپاهان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی انجام می‌دهیم و آماده بازی مقابل تراکتورسازی هستیم. وقفه ایجاد شده در بازی‌ها و لغو بازی با ذوب آهن کمی برای ما بد بود ولی کادرفنی همه کار انجام داده تا بازیکنان در شرایط بازی باقی بمانند.

وی در مورد رویارویی با تراکتورسازی گفت: این بازی برای من خیلی سخت است و شاید سخت‌ترین بازی ممکن باشد. من سال‌ها جوانی‌ام را در تبریز و تراکتورسازی گذاشتم و بهترین روزها را در این تیم و کنار هوادارانش سپری کردم و بازی مقابل آنها خیلی برایم سخت است ولی به هر صورت در حال حاضر بازیکن سپاهان هستم و برای موفقیت تیمم همه کار انجام می‌دهم.

مدافع سپاهان در ادامه عنوان کرد: این بازی همیشه از بازی‌های حساس و جذاب لیگ بوده و به عنوان الکلاسیکوی ایران شناخته می‌شود. دو تیم و هوادارانشان همیشه ارتباط خوبی با هم داشته و در بازی‌های آنها هیچ توهینی شاهد نبودیم و مطمئنم روز جمعه هم یک بازی جوانمردانه را در کنار تماشاگران خوب شاهد خواهیم بود.

ایرانپوریان در مورد شرایط بازی هم گفت: تراکتورسازی تیم خوب و پرستاره‌ای است و بازی خیلی سختی مقابل آنها داریم. نیم فصل دوم و بازی‌های سخت ما به نوعی از این بازی شروع می‌شود و امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگر پسند شاهد باشیم و تیمی که مستحق پیروزی است برنده شود.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محمد ایرانپوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر