کد خبر: 733087 A

پرسپولیس در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی خود یک مدافع مطرح را زیر نظر دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پس از یک سال و محرومیت از 2 پنجره اجازه جذب بازیکن داشت، در راستای نیازهای خود چند بازیکن به خدمت گرفت تا ادامه لیگ را با قدرت بیشتری دنبال کند ولی سریال مصدومیت بازیکنان باعث شد سرخپوشان با وجود خرید‌هایی که داشتند بازهم دچار مشکل شوند و یکی از پست‌هایی که درگیر کمبود بازیکن شده است، خط دفاع است.

پرسپولیس در بازی با نفت مسجد سلیمان با مصدومیت خلیل‌زاده و جلال حسینی روبرو شد و تنها مدافع میانی تخصصی این تیم محمد نادری بود و برانکو به ناچار در کنار او از کمال کامیابی‌نیا در پست غیر تخصصی استفاده کرد تا مشخص شود این تیم در این پست با کمبود بازیکن مواجه است.

در همین راستا خبرهایی در مورد علاقه پرسپولیس به جذب یک مدافع میانی مطرح شد که طبق شنیده‌ها این بازیکن محمدرضا خانزاده، مدافع تیم ملی در جام جهانی و بازیکن کنونی الاهلی قطر است که شرایط خوبی در این تیم ندارد و به دنبال جدایی است.

صحبت‌هایی در مورد اینکه خانزاده تا پنجره تابستانی نمی‌تواند تیم خود را عوض کند و برای تیم جدیدی بازی کند شنیده می‌شود و باید دید سرخپوشان با چنین محدودیتی در جذب او مواجه هستند یا نه ولی در هر صورت خانزاده به صورت جدی مورد توجه برانکو قرار دارد.

وی در لیگ‌ها دوازدهم تا چهاردهم سابقه حضور در پرسپولیس را دارد و در صورت پیوستن به این تیم به نوعی به تیم سابقش برگشته است.

پرسپولیس محمدرضا خانزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر