کد خبر: 732813 A

دو مدافع میانی پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز دوشنبه را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی انجام دادند.

ماریو بودیمیر همانطور که قبل از این اعلام شده بود، در تمرین غایب بود. وی همراه با نماینده باشگاه عازم کیش شد تا امور مربوط به دریافت روادید کار انجام شود.

محمد انصاری و حسین ماهینی که شرایط روزهای قبل را ادامه دادند، ابتدا در سالن بدنسازی کار کردند و بعد وارد زمین شدند و به دویدن نرم پرداختند. ماهینی البته کار با توپ هم انجام می‌دهد.

سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده هم امروز در بخش‌های بیشتری از تمرینات حاضر بودند. پا به توپ شدند و در تمرینات تاکتیکی نیز شرکت کردند.

آنها همچنان در برنامه‌های درگیرانه حاضر نمی‌شوند. به همین دلیل در تمرین 5 به 2 حضور نیافتند.

شایان مصلح نیز امروز تمرینات خود را اختصاصی دنبال کرد و بعد از کار در سالن بدنسازی، به دویدن دور زمین پرداخت.

بوژیدار رادو شوویچ هم امروز تمرینات خود را در سالن بدنسازی و  زیر نظر بدنساز تیم دنبال کرد.

تمرین امروز در 20 دقیقه ابتدایی به کار در سالن بدنسازی به کار با وزنه، دستگاه‌ها و انجام حرکات کششی اختصاص داشت. بازیکنان پس از حضور در زمین، فوتبال هدفمند را در برنامه داشتند و علیرضا بیرانوند و ابوالفضل درویش‌وند نیز تمرین‌های اختصاصی را با برنامه ایگور پانادیچ به انجام رساندند.

پرسپولیس در ادامه، برنامه‌های تاکتیکی در دستور کار داشت. انتقال توپ از دفاع به حمله، پاسکاری‌ها، اجرای پاس‌های بلند و شوتزنی، بخش‌هایی از تمرین بود که به اجرا در آمد.

با پایان تمرین، تعدادی از بازیکنان، چون؛ احمد نورالهی، علی علیپور، مهدی شیری و مهدی شریفی در حالی که درویش‌وند درون دروازه بود، به اجرای ضربات ایستگاهی پرداختند.

 

لیگ برتر فوتبال سیدجلال حسینی شجاع خلیل‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر