کد خبر: 732568 A

سنگربان جوان چلسی شب گذشته برخلاف دستورهای سرمربی ایتالیایی آبی پوشان عمل کرد.

به گزارش ایلنا،‌ در دقایق پایانی وقت‌‌های اضافه دیدار چلسی و منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه انگلیس،‌ مائوریتسیو ساری تصمیم داشت به دلیل مصدومیت جزئی کپا آریزابالاگا، این سنگربان 24 ساله از ترکیب خارج و کابایرو وارد شود که با ممانعت او مواجه شد. کپا بازی گذشته در لیگ اروپا مقابل مالمو را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داده بود.

او در ضربات پنالتی ضربه لروی سانه را مهار کرد اما با از دست دادن ضربات داوید لوییز و جورجینیو، فرصت مناسبی ایجاد شد تا رحیم استرلینگ جام قهرمانی را از چلسی بگیرد. کیپا بعد از بازی به رسانه های اجتماعی رفت و توضیح داد چه اتفاقی افتاده است.

ساری

او نوشت:" ناراحتی به خاطر از دست دادن عنوان قهرمانی، ما تا پایان به مبارزه با یک تیم بزرگ ادامه دادیم. ما کار را برای قوی‌تر شدن ادامه می‌دهیم. من همچنین میخواهم برخی از واقعیت‌های بازی امروز را روشن کنم: اول از همه از این متاسفم که چگونه پایان بازی به تصویر کشیده شد. در هیچ زمان قصد نافرمانی کردن از تصمیم سرمربی را نداشتم، فکر می‌کنم که همه چیز در دقایق حساس بازی بد برداشت شده است. 

در ادامه بیانیه کپا آمده است:"مربی فکر می کرد من در موقعیتی قرار نداشتم که بازی کنم و قصد داشتم بیان کنم که من در شرایط خوبی بودم تا به تیم کمک کنم، در حالیکه من با پیامی به سمت رختکن اعلام کردم مشکلی ندارم. من احساس می‌کنم که حالتی که به تصویر کشیده شد، هدف من نبود. من احترام کامل برای مربی و مقام او را دارم."

چلسی کپا آریزابالاگا مائوریتسیو ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر