کد خبر: 732489 A

بازیکن استقلال گفت: آقا پژمان بزرگ تیم گفتند بزن ما هم گفتیم چشم،پنالتی زدیم اما نشد. من با مرتضی تبریزی رفاقت دارم در صحنه پنالتی حواسم به آقای منتظری بود و متوجه مرتضی نشدم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن کریمی بازیکن استقلال بعد از  بازی ذوب آهن گفت: اول ازهمه خدا راشکر می کنم که برگشتم. از دکتر نوروزی و کادرفنی از همه و همه تشکر می کنم و دستشان را می بوسم. دوم هم خدا را شکر که توانستیم ببریم.

وی درباره پنالیت افزود: پنالتی! (باخنده) دیگر پیش آمد نمی شد کاری کرد. آقا پژمان بزرگ تیم گفتند بزن ما هم گفتیم چشم،پنالتی زدیم اما نشد. من با مرتضی تبریزی رفاقت دارم در صحنه پنالتی حواسم به آقای منتظری بود و متوجه مرتضی نشدم.

بازیکن استقلال درباره موقعیت خوب از دست رفته گفت: چند دقیقه بعد از ورودم موقعیت خوبی داشتم اما نشد. در آن موقعیت خوب بعد از بازی می خواستم به زاویه مخالف بزنم نشد انشاا...هفته های بعد جبران می کنم.

کریمی درباره سختی کارش جهت حضور در ترکیب اصلی آبی پوشان گفت: همه بازیکنان استقلال برای حضور در ترکیب اصلی کار سختی دارند. آنقدر که تیم خوبی هستیم کادر فنی برای انتخاب کار سختی دارد. همه باید تلاش کنیم. 

 

 

استقلال محسن کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر