کد خبر: 732486 A

بازیکن استقلال گفت: کار من سخت است که از هافکب دفاعی به دفاع چپ و دیگر پست‌ها بروم ولی تمام تلاشم، ذهنم و ... این است تا بهترین عملکردم را برای این تیم بزرگ داشته باشم.

به گزارش ایلنا،  امید نورافکن پس از برد استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: مهم‌ترین مسئله این بود که نیمه دوم را رها نکردیم و توانستیم برتری 2 بر صفر نیمه اول را در نیمه دوم تکرار کرده و با زدن دو گل دیگر، برد را شیرین‌تر کنیم.

او ادامه داد: مهم این است که در بازی با فولاد نیز سه امتیاز کامل را بگیریم؛ از تراکتورسازی یک پله بالاتر رفتیم و برد در دیدار با فولاد می‌تواند به روند رو به رشد ما کمک کند.

مدافع چپ استقلال عنوان کرد: تقریبا با امسال چهارمین فصل است که در استقلال حضور دارم و در این مدت در پست‌های دفاع چپ و هافبک دفاعی با تمام توان کار کردم و خواستم بهترین عملکرد را ارائه دهم تا کادر فنی، هم‌تیمی‌ها و بازیکنان فکر خوبی از من داشته باشند.

نورافکن یادآور شد: کار من سخت است که از هافکب دفاعی به دفاع چپ و دیگر پست‌ها بروم ولی تمام تلاشم، ذهنم و ... این است تا بهترین عملکردم را برای این تیم بزرگ داشته باشم.

او تصریح کرد: در بازی قبل هم گفتم که باخت مقابل تراکتورسازی ما را عقب انداخت؛ اگر از فولاد سه امتیاز را بگیریم، تا حدودی آن باخت را جبران می‌کنیم؛ تیم ما برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شود و گروه سختی در این رقابت‌ها داریم.

استقلال امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر