کد خبر: 732433 A

مرحله اول پلی آف لیگ برتر والیبال برگزار شد که تکلیف یک نبرد به دیدار سوم کشیده شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با برگزاری دیدرهای دوم مرحله اول پلی آف، تکلیف 3 مسابقه و 3 تیم صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

پیام خراسان که در دیدار رفت حریف خود را در خانه شکست داد، در این دیدار نیز موفق شد حریف خود فولاد سیرجان ایرانیان را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد تا راهی مرحله بعدی شود و به جمع 4 تیم برتر صعود کند. پیامی ها در ست اول برنده مسابقه بودند اما در ست دوم شکست خوردند ولی در ست های سوم و چهارم به برتری رسیدند تا راهی مرحله بعدی شوند.

شهرداری گنبد هر چند در ست اول شهرداری ورامین را شکست داد اما ورامینی ها در سه ست بعدی برنده بود تا به این ترتیب شهرداری ورامین نیز راهی مرحله بعدی مسابقات شود.

کاله مازندران که در اولین دیدار حریف خود خاتم اردکان را در خانه شکست داده بود، امروز نیز توانست خاتم اردکان را شکست دهد. در این دیدار کاله در ست های اول، دوم و چهارم برنده بود تا به این ترتیب خاتم اردکان از دور مسابقات کنار برود.

دیدار دو تیم قدیمی لیگ، سایپا و پیکان اما به دیدار سوم کشیده شد و برنده در بازی سوم مشخص می شود. سایپا که دیدار اول را شکست خورده بود، امروز با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد تا به این ترتیب دیدار سوم برنده این مسابقه را مشخص کند.

لیگ برتر والیبال والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر