کد خبر: 731851 A

سرمربی چلسی شایعه تماسش با باشگاه رم برای گرفتن جای اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندن که به خاطر باخت‌های سنگین اخیر تیمش در رقابت‌های داخلی انگلیس، شایعه اخراجش شنیده می‌شود، در نشست خبری پس از برد 3 بر صفر شاگردانش مقابل مالموی سوئد که منجر به صعود آنها به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شد، گفت: «سرمربی رم شوم؟ البته که نه. من تا فصل آینده با چلسی قرارداد دارم پس غیرممکن است که با تیمی دیگر قرارداد ببندم. در یک روزنامه ایتالیایی دیدم که نوشته من با فرانکو بالدینی (مدیر ورزشی باشگاه رم) شام خورده‌ام اما من فکر می‌کنم که فرانکو در حال حاضر در آفریقای جنوبی باشد و برای دیدن او باید به آنجا سفر کرد و من هم قصد ندارم برای خوردن یک شام به آفریقای جنوبی سفر کنم. این خبرها کاملاً بی‌اساس است.»

در واکنش به پاسخ ساری، خبرنگاری که از او سوال پرسیده بود، مدعی شد که ممکن است تماس آنها از طریق فضای مجازی و «اسکایپ» یا «فیس‌تایم» صورت گرفته باشد که این بار سرمربی ایتالیایی چلسی با یک لبخند ملیح به آن واکنش نشان داد.

چلسی فردا در فینال جام اتحادیه به مصاف منچسترسیتی می‌رود و گفته می‌شود که این آخرین مهلت ساری برای ابقا در سمت فعلی‌اش است. تیم او در مصاف دو هفته پیش خود با منچسترسیتی در لیگ برتر، با نتیجه 6 بر صفر در خانه حریف تن به شکست داد.

چلسی رم ایتالیا مائوریتسیو ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر