کد خبر: 731815 A

بودیمیر به دنبال اثبات توانایی‌‎ها

بودیمر بعد از موفقیت در ضربه پنالتی مقابل پدیده، حالا امید به شرایط بهتری در ترکیب تیم به دنبال موفقیت و اثبات توانایی‌اش است.

به گزارش ایلنا، ماریو بودیمیر بازیکن کرواتی که به انتخاب سرمربی سرخ‌ها که در نیم فصل به جمع سرخپوشان اضافه و جانشین مهاجم نیجریه‌ای این تیم که به دیگر تیم پرطرفدار پایتخت رفت، شد؛ هنوز نتوانسته در چند بازی گذشته آنطور که باید و شاید در تیم توانایی خود را به نمایش بگذارد.

حضور این بازیکن در پرسپولیس حاشیه‌هایی را به دنبال داشت و مربی پرسپولیس بارها برای حضور هم‌وطنش در این تیم مورد انتقاد قرار گرفت و این موضوع باعث شده که توجه مردم و رسانه‌ها بیش از هر بازیکن دیگری متوجه این بازیکن و عملکرش در پرسپولیس باشد.

البته این بازیکن در دیدار تیمش مقابل پدیده در بازی جام حذفی توانست یکی از پنالتی‌های پرسپولیس را گل کند تا در صعود این تیم به نیمه نهایی سهیم باشد. با این گل حالا برانکو و هواداران نگاه امیدوارانه ای به مهاجم تازه نفس خود دارند و بعد از تجربه ناموفق حضور مهاجمان خارجی در خط حمله پرسپولیس، او در کنار علی علیپور آقای گل تیم تلاش می‌کنند عملکرد رو به جلویی  را داشته باشند.

این مهاجم کروات در پنج بازی گذشته تیمش دقایقی به تناوب فرصت خودنمایی به دست آورد، ولی فقط یک بار از ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشته است و که البته هنوز نتوانسته بازی بی‌نقصی را به نمایش بگذارد و از موقعیت‌های به‌وجود آمده در طی بازی استفاده کند. او همچنین نبرد با بازیکنان حریف عملکرد ناموفقی داشته و مسیر سختی برای رسیدن به دروازه حریف دارد. اکنون باید دید در بازی حساس در مسجد سلیمان و برابر نفت او قادر خواهد بود تیمش را به موفقیت بزرگی که انتظار می‌رود برساند یا خیر. 

پرسپولیس ماریو بودیمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر