کد خبر: 731659 A

هفته نوزدهم لیگ برتر؛

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان مقابل تیم محبوب خود قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا مرزبان همراه با تیم نفت مسجدسلیمان در هفته نوزدهم لیگ برتر از تیم پرسپولیس پذیرایی خواهد کرد. مصافی که برای مرزبان تنها یک مسابقه عادی فوتبال نیست و او مقابل تیم محبوب خود قرار خواهد گرفت و برای متوقف کردن آن تلاش خواهد کرد. اتفاقی که می‌تواند به یکی از نکات جذاب این مسابقه بدل شود.

علیرضا مرزبان در لیگ هفتم در پرسپولیس فعالیت می‌کرد و مغز متفکر پرسپولیسِ افشین قطبی بود. پرسپولیسی که به قلب هواداران نفوذ کرده بود و توانسته بود بازی‌های زیبایی را به نمایش بگذارد. آن تیم توسط فیفا شش امتیاز از امتیازاتش کسر شد و در حالی که هواداران از قهرمانی ناامید شدند او با حمیداستیلی ، افشین قطبی را در قهرمانی پرسپولیس همراهی کردند و یک قهرمانی دراماتیک کسب کردند. البته مرزبان در همان سال نیز اختلافات عدیده‌ای با قطبی داشت اما با این وجود تا آخر فصل در پرسپولیس ماند تا در قهرمانی این تیم شریک باشد.

1628

سرمربی نفت مسجدسلیمان هیچ‌گاه علاقه خود به پرسپولیس را کتمان نکرده و از این تیم به نیکی یاد کرده است و همیشه تیم‌های تحت رهبری وی نیز توانسته‌اند پرسپولیس را به دردسر بیاندازند.

نفت مسجدسلیمان در دیدار رفت توانست در استادیوم آزادی پرسپولیس را با هدایت عبدالله ویسی متوقف کند و مرزبان قصد دارد مانند نیم فصل اول از پرسپولیس امتیاز بگیرد. 

گفتنی است دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 16:00 در ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان آغاز خواهد شد.

 

پرسپولیس علیرضا مرزبان نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر