کد خبر: 731588 A

هر روز از بودن در تراکتورسازی لذت می برم

سلیمی که در اولین سال حضورش در تراکتورسازی حسابی محبوب هواداران این تیم شده معتقد است تمام تلاش ارکان باشگاه موفقیت آن است.

به گزارش ایلنا، ایمان سلیمی که در اولین سال حضورش در تراکتورسازی حسابی محبوب هواداران این تیم شده معتقد است تمام تلاش ارکان باشگاه موفقیت آن است و به نظر می‌رسد با این دفاع آینده‌دار تجسم روزهای خوب برای قرمزپوشان تبریزی یک رویای شیرین باشد.

با گذشت شش ماه از حضورت در تراکتور چه احساسی داری؟

بعد گذشت شش ماه واقعا همان حسی را دارم که همان موقع قرارداد را امضا کردم و عضو تراکتورسازی شدم. با همان شور و اشتیاق و انگیزه کارم را دنبال می‌کنم و اینجا احساس خوشحالی می‌کنم.

شکست استقلال گام بزرگی برای قهرمانی بود؟

بازی استقلال مثل تمام بازی‌های ما که تو خانه انجام می‌دادیم بود و به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم. نزدیکی امتیاز با این تیم حساسیت را بیشتر کرده بود و خدا را شکر با یک شرایط خوب به زمین آمدیم و با کمک هواداران توانستیم سه امتیاز مهم این بازی را به دست بیاوریم.

قبول داری با آمدن دژآگه، شجاعی و استوکس همه نگاه‌ها به خط میانی و حمله تراکتور بود و هواداران نگران خط دفاعی بودند. فکر می‌کنی حالا هم این نگرانی وجود دارد یا نه؟

خدا را شکر شرایط خیلی خوب است و در تمام پست‌ها بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم. من با این موضوع موافق نیستم که نگرانی بابت خط دفاع داشته باشیم چون در همه پست‌ها بهترین بازیکنان را داریم که با قدرت تلاش می‌کنند. بازیکنان باتجربه ما خیلی تاثیرگذار هستند و در بازی‌های خانگی و بیرون از خانه کمک خوبی می‌کنند. از نظر بازیکن تراکتورسازی یکی از بهترین‌های ایران است.

تو و طیبی تبدیل به یک زوج خوب در خط دفاعی تراکتورسازی شدید و به قولی چشم بسته یکدیگر را پوشش می‌دهید.

تمام اعضای تیم اعتماد خوبی به هم دارند و به درک مناسبی نسبت به هم رسیده‌اند. شرایط خوب است و در این خصوص می‌توانم اسم ببرم از محمد طیبی که یکی از باتجربه‌های لیگ برتر است و سابقه خوبی دارد. احسان حاج‌صفی سمت چپ خط دفاعی و دانیال اسماعیلی سمت راست. فروزان درون دروازه عملکرد خیلی خوبی داشته و همه کمک می‌کنند تا در همه بازی‌ها بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. به همین خاطر خوشحالم که کنار این تیم و بازیکنان خوب آن هستم.

تراکتور به دنبال قهرمانی است یا کسب سهمیه؟

تک تک اعضای تیم هدف بزرگی را دنبال می‌کنند. ما دوست داریم بهترین باشیم و بهترین نتایج را به دست بیاوریم چون چشم خیلی هواداران به این تیم است. به همین خاطر برای شاد کردن آنها هرکاری از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم.

آینده و هدف خودت با تراکتور را چطور می‌بینی؟

در مورد آینده خودم حرفی نمی‌زنم چون آینده من الان است و به آن فکر نمی‌کنم. در شرایط خوبی قرار دارم و تلاش می‌کنم هر روز بهتر از روز قبل باشم و در این مسیر تنها به موفقیت تراکتورسازی و خودم فکر می‌کنم و به نظرم نتیجه گرفتن تراکتور برای من یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آید.

دیدار با سایپا در تهران را چطور می‌بینی؟

همیشه برای ما مهمترین بازی، مسابقه بعدی است. در بازی قبلی به چیزی که می‌خواستیم رسیده ایم و برای ما الان مهمترین موضوع سه امتیاز بازی بعدی است. خیلی دوست دارم در تهران تماشاگران ما به ورزشگاه بیایند و در بازی با پیکان این را نشان دادند. به همین خاطر دوست دارم مقابل سایپا در یک بازی بیرون از خانه بازهم کنار ما باشند. سایپا در آسیا با این که حذف شد اما نشان داد شایستگی صعود را داشت و یک جدال دشوار را برابر آنها خواهیم داشت. به هرحال چیزی که مشخص است به آنها اجازه نمی‌دهیم انتقام الریان را از ما بگیرند.

این روزها بحث داور و اعتراض به قضاوت داوران زیاد مطرح می‌‌شود به عنوان یک مدافع چه ارزیابی از این اتفاقات داری؟

راجع به داوری نظری ندارم و هیچ موقع دوست ندارم خودم را درگیر این مسایل کنم.

تراکتورسازی ایمان سلیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر