کد خبر: 731492 A

بازیکن تیم ماشین سازی می گوید به دلیل اینکه ما نیم فصل را با برد شروع کردیم کمی توقعات از ما بالا رفت. البته این موضوع واقعیت هم هست چرا که ما تیم را جوری بستیم که در نیم فصل دوم برای رده های پنجم و ششم بجنگیم.

 احسان علوان زاده پس از بازی تیم های ماشین سازی و پیکان درباره شرایط تیم خود گفت: ما نیم فصل را خوب شروع کردیم و توانستیم دو بازی را ببریم هر چند هفته پیش هم در دقایق پایانی دروازه مان باز شد. در این بازی هم همه دیدند که پیکان فقط یک موقعیت داشت و همان یک موقعیت را به گل تبدیل کرد اما تیم ما موقعیت های فراوانی داشت که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.


او ادامه داد: موقعیت هایی مانند ضربه پنالتی که در دقایق پایانی نصیب تیم شد اما باز هم نتوانستیم از آن استفاده کنیم. انشالله بتوانیم در بازی های بعدی جبران کنیم تا هواداران مان را خوشحال کنیم. تیم ما واقعا تیم خوبی است و بسیار با انگیزه بازی می کند. قطعا باید امتیازات بیشتری داشته باشد.

 

علوان زاده درباره بالا رفتن توقعات از تیم ماشین سازی گفت: به دلیل اینکه ما نیم فصل را با برد شروع کردیم کمی توقعات از ما بالا رفت. البته این موضوع واقعیت هم هست چرا که ما تیم را جوری بستیم که در نیم فصل دوم برای رده های پنجم و ششم بجنگیم. در این بازی هم دیدید که دقیقه نود پنالتی خراب کردیم اما در برابر سپیدرود هم در دقیقه نود دروازه مان باز شد تا نتوانیم با پیروزی خود را به تبریز برسانیم.به هرحال فوتبال همین است.

ماشین سازی تبریز احسان علوان زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر