کد خبر: 731453 A

زهرا قنبری مهاجم گلزن تیم شهرداری بم آماری جالب از نظر گلزنی ثبت کرده و بی محابا پیش می رود.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری ورزش زنان ایران، تیم شهرداری بم در هفته یازدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال بانوان در خانه ۴ بر یک برابر ذوب آهن اصفهان به پیروزی رسید و زهرا قنبری مثل همیشه در فهرست گلزنان این بازی قرار داشت.

مهاجم باتجربه تیم ملی فوتبال ایران در این بازی با به ثمر رساندن ۲ گل نقش مهمی در پیروزی قاطع تیم مرضیه جعفری در بم داشت و آمار گل‌های خود را به ۳۰ گل رساند. او در ۱۰ بازی برای شهرداری بم به میدان رفته و حالا آمار شگفت انگیز ۳۰ گل و میانگین یک هت تریک در هر بازی را ثبت کرده است. این، بهترین عملکرد زهرا قنبری در تمام دوزان زندگی فوتبالی اوست.

زهرا قنبری در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش زنان ایران درخصوص شرایط کنونی شهرداری بم در لیگ برتر گفت: گرچه بدون از دست دادن امتیاز قهرمان نیم فصل هستیم اما نیم فصل دوم شرایط متفاوت‌تری نسبت به نیم فصل نخست دارد، تیم‌ها با قدرت و هماهنگی بیشتر وارد مسابقات می‌شوند و کار در نیم فصل همیشه سخت‌تر می‌شود.

گلزن تیم شهرداری بم تصریح کرد: می‌خواهیم با اقتدار مسابقات را ادامه دهیم. بهترین خط دفاع و خط حمله لیگ از آن تیم ماست و امیدوارم تا آخر فصل نیز همین روند ادامه داشته باشد و فصلی آرمانی را پشت سر بگذاریم. تمام تلاش ما این است که دوباره قهرمان شویم و از عنوانمان در لیگ برتر دفاع کنیم.

قنبری با بیان اینکه برای تمام تیم‌ها احترام قائلیم تصریح کرد: به هیچ عنوان تیم‌ها را دست کم‌ نمی‌گیریم، چون تیم‌های پایین جدول همیشه مقابل ما با انگیزه هستند. حتی در بازی با تیم‌های انتهای جدولی نیز محکم و با تمام قوا به میدان رفته‌ایم و به همین دلیل تفاوتی بین حریفان قائل نیستیم و خودمان را نیز از نیم فصل قهرمان نمی‌دانیم.

او با اشاره به حضور تیم‌های قدرتمند در این دوره از رقابت‌ها، عنوان کرد: تیم‌هایی که امسال در کورس قهرمانی حضور دارند زیاد هستند. حتی مقابل سپیدار هم محکم بازی کردیم و این تیم را دست کم نگرفتیم چرا که هر بازی برای شهرداری بم حکم فینال دارد.

 

 

لیگ برتر فوتبال بانوان شهرداری بم زهرا قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر