کد خبر: 731223 A

نشریه گاردین نوشته است باشگاه چلسی به سرمربی ایتالیایی‌اش اولتیماتوم داده که یا بازی بعدی‌اش مقابل منچسترسیتی را ببرد یا اخراج خواهد شد.

به گزارش ایلنا، چلسی بحران‌زده که در مصاف هفته گذشته‌اش مقابل سیتی 6 بر صفر مغلوب شد، یکشنبه هفته آینده در فینال جام اتحادیه باید بار دیگر به مصاف شاگردان پپ گواردیولا برود. طبق ادعای گاردین این بازی آخرین فرصت ساری برای حفظ جایگاهش در کادر فنی چلسی است. چلسی در بازی اروپایی قبلی‌اش مقابل مالمو در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا 2 بر یک برد اما این برای جلب رضایت هواداران کافی نبوده است، هوادارانی که در جریان بازی منجر به باخت 2 بر یک چلسی مقابل منچستریونایتد در استمفوربریج و حذف از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شعار «ساری باید برود» را سر دادند.

شبکه اسکای اسپورتس مدعی شده است که در صورت اخراج ساری، دو گزینه برای جانشینی سرمربی ایتالیایی وجود دارد که یکی از آنها زین‌الدین زیدان است و دیگری فرانک لمپارد. طبق گزارش اسکای اسپورتس، مسوولان باشگاه چلسی در جلسه درون گروهی که داشته‌اند، سرمربی سابق رئال مادرید و کاپیتان پیشین تیم خودشان را به‌عنوان گزینه‌های شایسته برای خارج کردن تیم از بحران فعلی دانسته‌اند. اسکای اسپورتس با اعلام اینکه هیات مدیره باشگاه چلسی از وضعیت و عملکرد اخیر تیم و نتایج بد آن نگران شده است، آن را آماده یک تغییر و تحول دیگر در کادر فنی تیم دانسته‌ است. این در حالی است که ساری در اواسط تابستان امسال جانشین هموطنش آنتونیو کونته شد و با چلسی هم شروعی امیدوارکننده داشت. چلسی در دو بازی اخیرشان در لیگ برتر مقابل بورنموث و منچسترسیتی مجموعاً 10 گل خورده است و بعد از آنها هم توسط یونایتد از جام حذفی انگلیس حذف شد که اتفاق آخر باعث ایجاد تنش در باشگاه غرب لندن شده است.

 زیدان از زمان استعفا از مربیگری رئال مادرید در پایان فصل گذشته بیکار است و لمپارد هم در حال حاضر هدایت تیم دربی‌کانتی در دسته اول فوتبال انگلیس را برعهده دارد.

چلسی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر