کد خبر: 731022 A

شهرداری ماهشهر در فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال ایران نتایج خوبی نگرفته است و به خاطر نتایج ضعیف کسب شده در انتهای جدول قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، شهرداری ماهشهر در فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال ایران نتایج خوبی نگرفته است و به خاطر نتایج ضعیف کسب شده در انتهای جدول قرار گرفته است.

شهرداری ماهشهر فصل را با داوود مهابادی شروع کرد و آنقدر بد نتیجه گرفتند که در نهایت داوود مهابادی از ماهشهر رفت تا در شروع نیم‌فصل دوم مجید نامجومطلق هدایت این تیم ماهشهری را برعهده بگیرد.

نامجومطلق هم در ماهشهر موفق نبود تا بعد از چند هفته از جمع ماهشهری‌ها جدا شود. سپس نوبت کوروش بختیاری‌زاده رسید تا هدایت ماهشهری را برعهده بگیرد. بختیاری‌زاده هم نتوانست خوب کار کند و با یک تساوی و شکست از جمع ماهشهری‌ها جدا شد تا مهدی پاشازاده که ابتدای فصل هدایت بادران را به عهده داشت و از آن تیم اخراج شد، هدایت ماهشهری‌ها را در 10‌بازی آخر به عهده بگیرد.

نکته قابل توجه در تیم شهرداری ماهشهر حضور مربیان استقلالی است که ناموفق بودند. مهابادی و نامجومطلق که با این تیم نتیجه نگرفتند و حالا یک استقلالی دیگر ناموفق که از بادران اخراج شده هدایت این تیم را به عهده گرفته است!

شهرداری ماهشهر لیگ دسته یک فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر