کد خبر: 731018 A

جمعه، روز دختران در نقش جهان

دختران نامی‌نو اصفهان و مس رفسنجان فردا آخرین و حساس‌ترین بازی لیگ فوتسال بانوان را برگزار می‌کنند.

به گزارش ایلنا، شاگردان شهناز یاری و عاطفه رضایی در حالی فردا در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می‌روند که بازی رفت فینال در رفسنجان مساوی شده و نامی‌نویی‌ها به لطف گل دقایق پایانی آرزو صدقیانی‌زاده و قانون گل زده در خانه حریف به قهرمانی امیدوارترند.

نامی‌نو و شهناز یاری که به تازگی به عنوان مربی تیم ملی فوتسال هم معرفی شده راه سختی را تا اینجا پیش آمده‌اند، با اینکه به دلیل وجود بازیکنانی چون فرزانه توسلی و سارا شیربیگی حضورشان در فینال پیش‌بینی می‌شد اما تغییرات زیادی که این تیم از ابتدای فصل با آن رو به رو شده است کار را برای آنها بسیار سخت کرد، آنها ابتدا با نام سپید رود وارد این بازیها شدند اما با مشکلات مالی مسئولان این باشگاه رو به رو شده و بعد از گذراندن روزهایی سخت با حمایت نامی‌نو راهشان را ادامه دادند.

5f93cd48-6508-4e6c-8f22-2834964d0b1a

مس رفسنجان اما شاید یکی از غیرقابل پیش‌بینی‌ترین تیم‌ها برای حضور در فینال بود دختران کرمانی در ابتدای فصل نتایج خوبی نمی‌گرفتند و بسیاری از امتیازات بازی‌های ابتدای فصل را هم از دست دادند اما با اضافه شدن فاطمه اعتدادی انگار رفسنجانی‌ها متحول شدند و اعتماد به نفس و تجربه اعتدادی به تک تک بازیکنان این تیم هم تزریق شد.

مطمئنا نامی‌نویی‌ها و مس رفسنجان فردا با تمام وجود خواهند جنگید تا در مهمترین بازی این فصل بازنده از زمین خارج نشوند اما نتیجه هر چه باشد با قاطعیت می‌توان گفت با تجربه‌ها برنده این فصل لیگ برتر فوتسال بودند لیگی که هر سال پویاتر و جذاب‌تر می‌شود و امسال برخلاف سال‌های قبل تماشاگران بسیاری را هم به ورزشگاه‌ها جذب کرد.

بازی فردای این دو تیم مثل تمام بازی‌های این روزهای ورزش بانوان که در حال رونق گرفتن است نقطه عطفی در ورزش دختران ایران محسوب می‌شود دخترانی که به ویژه در سال‌های اخیر توانسته‌اند در ورزش کشور عملکرد موفقی داشته باشند.

81b18bf7-6226-4f17-baf6-6eabb89befa4

 

لیگ برتر فینال فوتسال بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر