کد خبر: 730921 A

مهاجم ملی پوش کشورمان می گوید من مطمئن هستم که هواداران از ما حمایت عالی خواهند کرد و ما هم تمام سعی خود را برای پیروزی در این دیدار خواهیم کرد.البته تماشاگران ما کمتر از هواداران تیم ترکیه ای نیستند.

به گزارش ایلنا، در چارچوب رقابت‌های لیگ اروپا و در بازی برگشت زنیت که سردار آزمون را در اختیار دارد به مصاف فنرباغچه خواهد رفت.

مهاجم ملی پوش کشورمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد بازی فردا و اینکه آیا در ترکیب اصلی وارد میدان خواهد شد، گفت: از این که در زنیت هستم احساس خوبی دارم و حضورم به عنوان بازیکن ثابت به نظر مربی بستگی دارد و برای من موفقیت تیم مهم است  و در هر صورت دوست دارم به تیمم کمک کنم و مثمرثمر باشم.

آزمون در مورد بازی رفت و شکست در استانبول گفت: فنرباغچه تیم خوبی است.در اصل ما تابع دستورات مربی هستیم و هر چه کادر فنی بگوید در میدان انجام می‌دهیم.مربیان فنرباغچه را به خوبی و کامل آنالیز کرده اند و برای پیروزی پا به میدان خواهیم گذاشت.

وی در مورد مزیت میزبانی زنیت در بازی فردا گفت: هر تیمی که در خانه بازی می‌کند، مزیت دارد. من مطمئن هستم که هواداران از ما حمایت عالی خواهند کرد و ما هم تمام سعی خود را برای پیروزی در این دیدار خواهیم کرد.البته تماشاگران ما کمتر از هواداران تیم ترکیه ای نیستند.

مهاجم ملی پوش در مورد عملکردش در بازی رفت و حضور به عنوان بازیکن تعویضی در دقایق آخر بازی گفت: صرف نظر از توانایی های فنرباغچه، به هر حال ما هر کاری می توانستیم انجام دادیم و البته می توانستیم به گل برسیم.من هم تلاش خود را انجام دادم.

بازی ترکیه رقابت ملی پوش استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر