کد خبر: 730919 A

بازیهای پلی آف لیگ برتر والیبال برگزار شد کاله مازندران توانست در خانه خاتم اردکان این تیم را شکست دهد و مصاف خودروسازان با پیروزی قاطع پیکان به پایان رسید . شهرداری ورامین هم به روند خوب خود ادامه داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای اول مرحله پلی آف لیگ برتر روز چهارشنبه در 4 شهر برگزار شد تا تکلیف دیدارهای ابتدایی

مشخص شود.

شهرداری ورامین 3 – شهرداری گنبد صفر

صدرنشین لیگ در خانه توانست در اولین دیدار مقتدرانه در زمین ظاهر شود و حریف خود را شکست داد. ورامینی ها در هر سه ست کم اشتباه ظاهر شدند تا با بردی مقتدرانه برای دیدار دوم به گنبد سفر کنند.

پیکان 3 – سایپا صفر

نبرد خودرو سازان در خانه والیبال تهران به سود پیکان به پایان رسید. شاگردان اکبری در این دیدار در هر سه ست برابر تیم ترکاشوند شکست خوردند تا پیکانی ها با یک پیروزی بی حرف و حدیث زمین را ترک کنند.

گل گهر سیرجان 1 – پیام مشهد 3

پیام مشهد مانند دو بازی قبلی در لیگ برتر توانست گل گهر سیرجان را شکست دهد. مشهدی ها هر چند بازنده ست اول بودند اما در ست های بعدی حریف خود را شکست دادند تا در پایان ست چهارم با برد دست به کار بزرگی در خانه حریف بزنند.

خاتم اردکان 2 – کاله مازندران 3

دیدار جذاب و نزدیک دو تیم در پایان چهار ست رقابت جذاب و زیبا به تساوی رسید تا سرنوشت مسابقه در ست پنجم مشخص شود. در ست پنجم کاله مهمان توانست حریف خود را شکست دهد تا خارج از خانه برد بزرگی را کسب کرده باشد.

خودروسازان شهرداری لیگ برتر والیبال پیکان پلی آف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر