کد خبر: 730638 A

امیدوارم شجاعیان جایی که دوست دارد بازی کند

مسیح زاهدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط ماشین سازی اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی پشت سر می‌گذاریم. خوشبختانه در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کردیم هرچند در بازی با سپیدرود هم همان مشکل همیشگی گل خوردن در دقایق آخر را داشتیم و متاسفانه برد را با تساوی عوض کردیم. هرچند یک امتیاز گرفتن در رشت هم نتیجه بدی نیست.

وی افزود: تیم ما انسجام دفاعی خوبی دارد و از زمان فیروز کریمی روی کارهای دفاعی زیاد کار کردیم و از زمانی که مهاجری آمد بیشتر تمرکزمان روی کارهای هجومی بود و عملکرد خوبی هم در خط حمله داشتیم. قرار بود مهاجم هم در نیم فصل جذب شود که نشد ولی با همین نفرات هم به خوبی کار می‌کنیم و مطمئنم این روند خوب را ادامه می‌دهیم.

مدافع ماشین سازی در مورد بازی با پیکان گفت: پیکان را نباید با نتایجش سنجید و واقعاً تیم خوبی دارند. بازی‌شان با سپاهان را دیدم و مقابل آن تیم پرمهره که برای قهرمانی بسته شده خیلی خوب بازی کردند و موقعیت‌های زیادی داشتند و اصلاً مستحق باخت نبودند. مطمئن باشید کار راحتی مقابل آنها نداریم ولی برای برد به میدان می‌رویم و می‌خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

زاهدی در مورد اینکه گفته می‌شود شجاعیان باید به ماشین‌سازی برگردد عنوان کرد: من در جریان این امور نیستم و به مدیریت باشگاه مربوط است. شجاعیان بازیکن خیلی خوبی است و از بهترین بازیکنان ایران محسوب می‌شود. امیدوارم مشکلش حل شود و هرجا که دوست دارد بازی کند.

وی در پایان در مورد وضعیت خودش هم گفت: مصدومیتی داشتم که خدا را شکر برطرف شده و تمرینات خوبی انجام می‌دهم و اگر کادرفنی صلاح بداند آماده بازی با پیکان هستم.

لیگ برتر فوتبال ماشین سازی تبریز مسیح زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر